Zpět na » Premier League » St. Mirren bude mít nový tréninkový areál

Premier League - St. Mirren bude mít nový tréninkový areál

0

Líbilo se

09.03. -

Fotbalisté St. Mirrenu se budou stěhovat do nového tréninkového centra v Paisley. Dnes o tom rozhodla krajská rada oblasti Renfrewshire. Jedná se o areál Penilee, který do této doby chátral a byl nevyužívaný.

Na pozemku Penilee leží několik fotbalových hřišť v zuboženém stavu, a tak se celé toto území bude rekonstruovat. Vznikne zde jak tréninkový areál s umělým trávníkem pro fotbalisty St. Mirrenu a akademie pro mladé hráče, tak i centrum volného času, park, hřiště pro veřejnost a školy. Tento projekt bude stát 3 milióny liber (cca 12,5 miliónu Kč), z čehož větší část zaplatí St. Mirren.

Ĺ éfové St. Mirrenu Gordon Scott a Bryan McAusland, jenž vedli jednání o předání areálu se shodli: “Toto je fantastická podpora nejen pro náš klub, ale také pro rozvoj fotbalu v celém regionu. “

Manažer týmu Gus MacPherson, který již velmi dlouho postrádá řádné tréninkové zázemí pro své mužstvo, je potěšen, že se věci daly do pohybu. “To je velmi závažný problém, že tým jako je St. Mirren nemá řádný tréninkový areál. My se opravdu nemůžeme připravovat jen tak někde na louce, takže jsem velice potěšen, že se dočkáme nového moderního zařízení, které navíc bude sloužit i pro širokou veřejnost.

Členové rady, kteří areál klubu přidělili, se shodli, že je to velmi dobrý nápad, jak využít tento chátrající pozemek, jenž bude sloužit i obyčejným občanům. Budou se zde konat také různé kulturní a společenské akce.

Bohumil Segeťa / saintmirren.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články