Zpět na » Premier League » Arsenal nabídne za Juliana Draxlera 35 milionů eur. Klíčovou roli má hrát Mesut Özil

Arsenal nabídne za Juliana Draxlera 35 milionů eur. Klíčovou roli má hrát Mesut Özil

Arsenal nabídne za Juliana Draxlera 35 milionů eur. Klíčovou roli má hrát Mesut Özil © kicker.de - Julian Draxler

0

Líbilo se

15.12. - BULVÁRNÍK Dny Juliana Draxlera ve Wolfsburgu se chýlí ke svému konci, o německého záložníka, kterého na začátku tohoto měsíce vypískali vlastní fanoušci, totiž jeví velký zájem Arsenal, jenž je v lednu připraven poslat za hráče nabídku ve výši 35 milionů eur. Zapojen do jednání je údajně i Mesut Özil, jenž se pokusí přesvědčit svého reprezentačního kolegu k přestupu na Emirates Stadium.

Přestože největší šance se v případě Draxlerova přestupu dlouhodobě dávají Arsenalu, ve hře je podle RMC i Paris Saint-Germain a stejně jako londýnský velkoklub plánuje v lednu nabídnout Wolfsburgu kolem 30 milionů eur.

Francouzský velkoklub měl přitom o německého reprezentanta velký zájem už v létě, jenže přestup tehdy selhal na požadavcích Wolfsburgu, jenž chtěl za svoji hvězdu 80 milionů eur.

Nicméně od té doby se některé okolnosti výrazně změnily, Wolfsburgu se v nové sezóně nedaří a Draxler, kterého nedávno vypískali fanoušci Vlků, požádal vedení klubu o přestup.

To mu údajně hodlá vyhovět, jenže za bývalého záložníka Schalke 04 požaduje alespoň 40 milionů eur. Této sumě je momentálně nejblíže Arsenal, jenž byl s přestupem Draxlera spojován už před třemi lety, také tehdy ale k přestupu nakonec nedošlo kvůli vysokým požadavkům Schalke.

Je zajímavé, že podle zprávy z RMC nehodlá Arsenal ponechat nic náhodě a do jednání je připraven zapojit i záložníka Mesuta Özila, jenže se svého kamaráda a spoluhráče z německé reprezentace pokusí přesvědčit k podpisu s Kanonýry.

Draxler už od listopadu nenastoupil v základní sestavě Wolfsburgu, přičemž naposledy odehrál celých 90 minut v polovině října. V posledním víkendovém utkání proti Bayernu Mnichov německý záložník seděl pouze mezi náhradníky.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články