Zpět na » Premier League » Dyer by chtěl do týmu Woodyho

Premier League - Dyer by chtěl do týmu Woodyho

0

Líbilo se

07.03. - Kieron Dyer se nechal slyšet s přáním, podle kterého by byl moc šťastným, kdyby se Jonathan Woodgate stal od příští sezony jeho spoluhráčem v dresu Newcastlu United.

Budoucnost Woodgata zůstává stále nejistou, podle všeho se o ní však bude chtít rozhodovat až během léta.

Middlesbrough je sice se zástupci Realu Madrid, tedy klubu, který je pro anglického stopera stále kmenovým, předběžně dohodnuto na permanentním přestupu, sám hráč by ale rád působil tam, kde je možnost pravidelného hraní v evropských pohárech.

Proto bývá často spojován s možným transferem do Arsenalu, jedním ze zájemců je údajně i Newcastle, kde Woodgate během své kariéry již jednou působil.

Právě u Magpies by jej znovu rád přivítal Kieron Dyer: "Jsem ochoten být tím, kdo jej bude přesvědčovat, aby se vrátil zpět."

"Nicméně jsem si vědom, že v současnosti je hráčem Boro a není proto zdvořilé mluvit o tom, či v budoucnu půjde do Newcastlu či nikoliv."

Na otázku, kam populární Woody skutečně zamíří, případně zda se nastálo usadí v Middlesbrough, si budeme zřejmě muset ještě nějaký čas počkat. Dyerovo přání známe, kde by jste jej rádi uvítali vy?

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články