Zpět na » Premier League » Jol nebude na Kinga tlačit

Premier League - Jol nebude na Kinga tlačit

0

Líbilo se

07.03. - Trenér Tottenhamu Hotspur Martin Jol je přesvědčený o tom, že jeho svěřenec Ledley King se stihne vrátit ještě před závěrem letošní sezóny a nebude na něj pospíchat, aby se stihl dostatečně vyléčit.

27letý obránce nastoupil za Kohouty naposledy 26.12 minulého roku proti Aston Ville. Poté ho vyřadily potíže s levou nohou a letos si za Spurs ještě nezahrál.

Stávající situace mohla naznačovat, že King se chystá vrátit na hřiště, ale peripetie se zraněními pořád nekončí. Podle posledních zpráv se stav jeho levé nohy sice lepší, ovšem problémy se měly dostavit i u druhé dolní končetiny.

„Rozhodně je to velký problém a nebudeme na něj tlačit. V současnosti nemá v pořádku ani jednu z obou noh. Zcela určitě nezasáhne do hry v příštích třech až čtyřech týdnech,“ uvedl Jol pro Sky Sports News.

Tottenham ve čtvrtek čeká úvodní zápas osmifinále Poháru Uefa s portugalským týmem Bragy a o víkendu hned další kolo FA Cupu. Absence Kinga, který je za normálních okolností velkou oporou defenzívy Londýňanů, tak může při tak nabitém programu velmi mrzet.

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články