Zpět na » Premier League » Pearce: Nemám jisté místo

Premier League - Pearce: Nemám jisté místo

0

Líbilo se

06.03. - Manažer Manchesteru City Stuart Pearce připustil možnost, že bude "odejit" ze své funkce. Při posledních špatných výsledcích týmu se pod ním pomyslná trenérská židle začíná stále více kolíbat.

Z klidného středu tabulky se Manchester City za pár zápasů propadl až do pásma sestupu, od něj ho dělí jen jedno místo v tabulce, ale prozatím dostatečný náskok šesti bodů. Již od začátku ledna čekají Citizens na vítězství v ligovém zápase a Pearce ví, že pokud se výsledky nezlepší, nad jeho budoucností visí otazník.

"To, že fanoušci spekulují o mojí pozici, je součástí fotbalu. Když prohrajete, nese vinu manažer a je na něm, aby s tím do dalšího týdne něco udělal. Pokud se nám nepodaří vyhrát dostatečný počet zápasů, vím, co mě čeká," říká Pearce.

"Byl to vyhrocený zápas a fanoušci byli z prohry zklamaní, ale já byl dvakrát tolik. V podobné pozici je spousta klubů a všichni přemýšlejí o tom samém. Když doma prohrajete a lidé si stěžují, tak to chápu," vrací se k víkendovému utkání s Wiganem, které Citizens prohráli brankou Caleba Folana 0:1.

Pearce však v žádném případě nehodlá z neúspěchů obviňovat své svěřence, ač jejich poslední výkony měly k ideálu daleko.

"Nemíním to svalovat na ně. Někdy jsem s nimi samozřejmě nespokojený, ale ani sám se sebou nejsem vždy spokojený," dodává Pearce.

Martin Vymyslický / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články