Zpět na » Premier League » Popere se Arsenal s Juventusem o Maloudu?

Premier League - Popere se Arsenal s Juventusem o Maloudu?

0

Líbilo se

28.03. - S dobrou formou a stále narůstajícím počtem mistrovských titulů Lyonu ve francouzské nejvyšší soutěži, roste také zájem klubů o klenot záložní řady několikanásobného mistra.

Přestože se Olympique řadí mezi evropské velkokluby, Malouda se netají myšlenkami o odchodu do lepších, vyspělejších klubů, kterými by měly být právě Arsenal či Juventusu.

Středopolař začíná rozjímat o své budoucnosti a tedy možném odchodu ještě před nadcházejícím Euro 2008. Reprezentační záložník tvrdí, že jeho možný přestup se bude týkat pouze kvalitnějších klubů. Nejraději by zamířil do londýnského Arsenalu nebo turínského Juventus.

„Když jsem loni v létě prodloužil s Lyonem smlouvu, bylo to proto, abych se během sezony nemusel rozptylovat otázkou mé budoucnosti. Mám naplánovanou schůzku s vedením ke konci sezóny, “ vysvětluje svou pozici Florent Malouda.

„Budu se stěhovat pouze do celků kvalitnějších než Lyon. V těchto dnech je však takových klubů málo. Arsenal a Juventus ctí velkou tradici a pyšní se sáhodlouhou historií. Musím ale podotknout, že zatím není známo nic konkrétního. Jelikož nastupuji pravidelně v Champions League vím, že mě sleduje hodně týmů, mezi nimiž jsou pravděpodobně oba velkokluby,“ tuší záložník.

Dále také objasnil situaci okolo údajné spojitosti s Chelsea: „Myslíte, že by mě mohl můj kamarád Drogba zlákat do Londýna? Nepanuje tam zrovna jistá atmosféra. Nejasná je pozice kouče Murinha. Nemůžeme s jistotou říct, zdali povede tým i v nadcházejícím ročníku.“

Jak celá hádanka dopadne zatím zůstává ve hvězdách. Velice nákladná stavba Emirates Stadium nedovolovala Arsenu Wengerovi nějak hojně hýřit penězi na přestupovém trhu. Nyní se mu už ale lépe dýchá a kdo ví, které hráče má již vytipované. Juventus se po pádu do druhé ligy opět vrací mezi italskou fotbalovou smetánku a znova láká do svých řad posily zvučných jmen. Netřeba zdůrazňovat i nadále dobré finanční zázemí klubu. Nechme se překvapit kam osud Florenta Maloudu zavede.

Karel Pernica / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články