Zpět na » Premier League » Pardew: Potřebujeme čtyři vítězství

Premier League - Pardew: Potřebujeme čtyři vítězství

0

Líbilo se

27.03. - Boj o udržení v Premier League vrcholí, do konce soutěže zbývá osm zápasů. Jedním z týmů, nad kterými visí Damoklův meč, je londýnský Charlton. Manažer Alan Pardew je toho názoru, že k jistotě setrvání v Premier League by mělo stačit dvanáct bodů, převedeno na zápasy - čtyři vítězství.

Charlton se prakticky celou sezónu neodlepil ze sestupové trojky, ale po příchodu Alana Pardewa zažil obrození. Z posledních tří zápasů si odnesl sedm bodů a výrazně tak posílil své naděje na záchranu. Výhodou je, že Addicks čekají přímé souboje s podobně ohroženými týmy. Už tento víkend přivítají na The Valley Wigan, následují duely s Manchesterem City a dalším nováčkem ze Sheffieldu. Pardew si je samozřejmě dobře vědom toho, že jeho svěřence čeká náročný úkol. Zároveň však svému týmu plně důvěřuje a věří, že 13. května se bude Charlton radovat.

"Potřebujeme minimálně čtyři vítězství. Je to v našich rukách a můžeme to dokázat. Máme teď doma Wigan, potřebujeme vyhrát, ačkoliv jsem chtěl ze dvojzápasu s Newcastlem a Wiganem body čtyři a už teď máme vlastně tři. Ale když získáme šest, bude to paráda," řekl Pardew klubovým stránkám.

Cíl je tedy jasný - mít na konci sezóny na kontě 39 bodů. Minimálně. Klíčem k úspěchu jsou podle Pardewa utkání před vlastními fanoušky. A ty zbývají právě čtyři - postupně Latics, Reading, Sheffield a Tottenham.

"Klíčem k záchraně je The Valley. Když hrajeme doma, není to jen o hřišti, jde o fanoušky, kteří mají stále pozitivní přístup a přenáší ho na hráče. Nemáme zbytečné nervy a to je správné. Dáváme góly a máme i další šance. Poslední zápasy ukázaly, že jsme ve formě," věří svému týmu Pardew.

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články