Zpět na » Premier League » Mido má na stole tři nabídky

Premier League - Mido má na stole tři nabídky

0

Líbilo se

27.03. - Egyptský útočník ve službách Tottenhamu Hotspur Mido opět připustil, že v létě zřejmě opustí Londýn. Zároveň dodal, že v současnosti mu na stole leží tři nabídky k dalšímu angažmá - z Manchesteru City, Celty Vigo a PSV Eindhoven.

Fotbalovým cestovatelem se stává tento útočník egyptské reprezentace. Čtyřiadvacetiletý Mido už během své evropské mise vystřídal pět klubů v pěti různých zemích. Postupně prošel amsterdamským Ajaxem, Celtou Vigo, Olympiquem Marseille, AS Řím a nyní zkouší štěstí na White Hart Lane v Tottenhamu.

V loňské sezóně se vše vyvíjelo výborně a zdálo se, že Anglie bude pro Mida tím pravým fotbalovým domovem. Ve 27 zápasech dokázal dát 11 branek. To byl u Spurs ještě na hostování z římského AS a Martina Jola přesvědčil natolik, že se rozhodl jej po sezóně získat na trvalý přestup. Letos je to pro Mida trochu jiná káva, do týmu přišel Bulhar Berbatov a přednost dostává v drtivé většině zápasů právě on. Důsledkem toho je, že Egypťan nastoupil letos v pouhých šesti utkáních Premier League a vstřelil v nich jeden gól. Na povrch se také dostávají otázky ohledně hráčovy nadváhy či nedostatečné práce pro tým. Martin Jol v zimním přestupovém termínu zablokoval chystaný přesun do Manchesteru City, ale v létě by měl být Mido mezi prvními hráči, kteří White Hart Lane opustí.

"Mám velmi dobrou nabídku z Manchesteru City. Chce mě i Celta Vigo, volal mi i kouč PSV Eindhoven Ronald Koeman a zajímal se o moji situaci," prozradil tři konkrétní zájemce Mido.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články