Zpět na » Premier League » Je to jako noční můra, říká Corradi

Premier League - Je to jako noční můra, říká Corradi

0

Líbilo se

25.03. - Italský forvard Manchesteru City Bernardo Corradi už neudržel nervy na uzdě a opřel se do manažera Stuarta Pearce. Nelíbí se mu především téměř nulová příprava na utkání a svůj pobyt v Anglii označil za "noční můru".

Corradi přišel do Manchesteru City minulé léto jako volný hráč z italské Parmy, ale prozatím velkou díru do anglické kopané neudělal. Jakožto útočník vstřelil ve 27 zápasech jen tři branky, navíc byl dvakrát vyloučen. Od lednového příchodu Belgičana Emila Mpenzy usedl nadobro na lavičku náhradníků. V neděli se rozhodl o své situaci v klubu promluvit.

"Manažer je typický Angličan. Myslí si, že prostě porazíme soupeře, aniž by nám o něm něco řekl. Není tu vůbec žádná příprava na zápas. Je to jako noční můra," kritizoval Pearce Corradi.

"Po vyřazení z FA Cupu navíc Richard Dunne kritizoval zahraniční hráče, což jsem se dozvěděl až z novin," nelíbí se mu ani kapitánova kritika.

Corradi za svoji kariéru prošel Chievem Verona, Interem MIlán, Laziem Řím, Valencií a Parmou. Od loňského léta působí v dresu Citizens, ale jeho agent Moreno Roggi začátkem týdne prozradil, že jeho další budoucnost v Anglii je po rozepřích v týmu značně nejistá.

Martin Vymyslický / skysports.com/football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články