Zpět na » Premier League » Český talent k anglickému mistrovi? O Jakuba Jankta usilují Leicester a Bournemouth

Premier League - Český talent k anglickému mistrovi? O Jakuba Jankta usilují Leicester a Bournemouth

Český talent k anglickému mistrovi? O Jakuba Jankta usilují Leicester a Bournemouth © fotbal.idnes.cz - Jakub Jankto

0

Líbilo se

12.09. - Leicester City a Bournemouth bojují podle informací britského deníku The Guardian o podpis talentovaného českého záložníka Udinese Jakuba Jankta. Reprezentanta od 21 let měl během loňské sezony na hostování v Ascoli sledovat dokonce i londýnský Arsenal, největší zájem ale nyní jeví jiné dva kluby Premier League.

Jankto, jenž je odchovancem pražské Slavie, strávil loňskou sezonu na hostování v Serii B, kde v dresu Ascoli odehrál 34 ligových utkání, vstřelil pět gólů a zaujal svým neúnavným pohybem po hřišti.

Jeho výkony údajně nějaký čas sledovali i skauti slavného Arsenalu, ten ale nabídku neučinil a Jankto se proto v létě vrátil do Udinese, jehož manažer Giuseppe Iachini je připraven dát českému reprezentantovi do 21 let šanci.

Dvacetiletému levému záložníkovi však na konci letošní sezony vyprší v Udinese smlouva a z obav, že by o něj v létě mohl klub přijít zdarma, je připraven přijmout nabídky ve výši 8 milionů liber a více.

Svůj zájem podle seriózního britského deníku The Guardian již měli projevit mistrovský Leicester City a loňský nováček Bournemouth, kteří jsou připraveni učinit za českého záložníka nabídku.

Kam dál?

Vít Sedlák / TheGuardian.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články