Zpět na » Premier League » O přestupových plánech Sira Alexe

Premier League - O přestupových plánech Sira Alexe

0

Líbilo se

25.03. - Poté, co manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson přivedl na Old Trafford minulé léto "jen" Michaela Carricka nebo Tomasze Kuszczaka, chystá na toto léto hned několik zajímavých příchodů. U Red Devils by se mohli objevit například Micah Richards, Deco, Owen Hargreaves, Nani nebo Gareth Bale.

Mladý anglický reprezentační obránce Micah Richards by měl být na seznamu posil úplně nejvýše. Kdyby se Siru Fergusonovi podařilo přetáhnout osmnáctiletého beka z konkurenčních Citizens k Red Devils, bylo by to teprve potřetí za posledních sedmdesát let, co by některý hráč nastoupil z oba kluby z Manchesteru. Stuart Pearce nechce o odchodu talentovaného obránce ani slyšet a zarputile tvrdí, že zkrátka není na prodej. Nedělní vydání deníku Mirror je však toho názoru, že United se zařazují po bok Chelsea, Spurs a Liverpoolu v honbě za Richardsem. Chelsea bude určitě mít výhodu v otázce peněz, naopak United a Liverpool zase v tom, že Richardsovi rodiče by rádi viděli svého syna ještě nějaký čas na severu Anglie.

Pokud se skotskému manažerovi nepodaří vykoupit z Bayernu Mnichov reprezentačního záložníka Owena Hargreavese, pak bude na řadě Deco z Barcelony. Sir Ferguson by rád vytvořil dvojici Cristiano Ronaldo a právě Deco, za kterého by údajně mohl nabídnout patnáct milionů liber. Spekulacím ohledně odchodu Deca z Barcy nahrává poslední neúspěch katalánského klubu v Lize mistrů, v týmu by se mělo v létě odehrát několik změn. I sám Deco se vyjádřil v tom smyslu, že po třech sezónách v dresu Barcy by mu změna dresu nevadila. Na Old Trafford by se navíc sešel s krajanem Ronaldem, který neustále nemá podepsaný nový kontrakt a Decův příchod by jej mohl přesvědčit, aby zůstal. Očekává se, že nový kontrakt pro Ronalda by měl mít pětileté trvání, ale neustále se vedou spory ohledně výše týdenního platu, který by měl přesahovat 100 000 liber.

Manchester United stále může získat vysněný Treble a tím nemalé finanční prostředky. Sir Alex Ferguson tak předá americkým vlastníkům i seznam vytipovaných posil, ve kterém by neměli chybět právě Richards s Decem, Owen Hargreaves, další mladý Portugalec Nani ze Sportingu Lisabon, nadějný welšský obránce Gareth Bale z druholigového Southamptonu, spekuluje se i o příchodu dalšího hráče Barcy Eidura Gudjohnsena.

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články