Zpět na » Premier League » Barca okolo Gudjohnsena zatím mlčí

Premier League - Barca okolo Gudjohnsena zatím mlčí

0

Líbilo se

23.03. - Ĺ panělský fotbalový gigant Barcelona odmítla komentovat spekulace ohledně možného návratu svého islandského útočníka Eidura Gudjohnsena zpět na Britské ostrovy.

Gudjohnsen opustil Premier League loni v létě, když dal sbohem londýnské Chelsea a zkusil štěstí na Pyrenejském poloostrově v dresu mistrovské Barcelony.

Původně měl nahradit švédského kanonýra Henrika Larssona, který změnil působiště a nyní shodou okolností byl Islanďan údajně kontaktován Manchesterem United, jenž si přál získat jeho služby na Old Trafford, aby jim pomohl zacelit mezeru v ofenzívě právě po ukončení hostování Larssona.

Ĺ véd nedávno musel uzavřít velice úspěšnou, přibližně 4 měsíce trvající kapitolu svého života. Red Devils si jeho kvalit patřičně považovali, ale zaměstnavatel Helsinborg z jeho rodné země, chtěl bývalého hráče Celticu Glasgow zpět pro začátek sezóny, která ve Ĺ védsku startuje v trochu jiném termínu, zatímco v Anglii je ročník v plném proudu.

I navzdory tohoto odchodu Rudí Ďáblové stále útočí na Treble (vítězství v Premier League, FA Cupu a Champions League). Přibyly však potíže podobného ražení. Sira Alexe Fergusona momentálně trápí v útoku rozsáhlá marodka, protože Ole Gunnar Solskjaer a Louis Saha jsou zranění a jeden forvard by jim v současnosti určitě přišel vliv, i když to jejich formu nemá zatím žádný vliv.

Eidur Gudjohnsen letos startoval za Barcelonu jen ve 13 utkáních a vstřelil 5 branek. I tak ovšem ukázal svůj velký potenciál.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články