Zpět na » Premier League » Ashton out do konce sezóny

Premier League - Ashton out do konce sezóny

0

Líbilo se

22.03. - Potvrzeno. Ăštočník West Hamu United Dean Ashton bude svému týmu chybět do konce sezóny potom, co musel podstoupit chirurgický zákrok, který měl vyřešit problémy s jeho zraněným kotníkem.

Ashton si v této sezóně za Hammers nezahrál ani jedno utkání, protože v srpnu, při tréninku s anglickou reprezentací na přátelský zápas s Řeckem utrpěl právě už zmíněné zranění.

Bývalý hráč Crewe se v minulých několika týdnech pokoušel zapojit do přípravy, začal zvyšovat tréninkové dávky a chtěl se dostat do plného zatížení, aby se stihl vrátit do sestupem ohroženého mužstva Kladivářů ještě předtím než skončí současná sezóna.

Ovšem potíže s kotníkem se obnovily a klub se rozhodl poslat svého fotbalistu na operaci, která měla toto dlouhodobé zranění vyřešit.

Fyzioterapeut West Hamu Steve Allen doufá, že se Ashton stihne zapojit do letní přípravy na další ročník.

„Dean úspěšně podstoupil artroskopický chirurgický zákrok jeho levého kotníku, při němž byla odstraněna podstatná část problémové tkáně. Bude trvat 6 týdnů než začne s běháním a my jsme cítili, že pro ně něho byla lepší operace. K týmu se pravděpodobně připojí v průběhu letní přípravy,“ sdělil Ashton.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články