Zpět na » Premier League » Dantchev: Berbatov zůstane u Spurs

Premier League - Dantchev: Berbatov zůstane u Spurs

0

Líbilo se

22.03. - Agent útočníka Tottenhamu Dimitara Berbatova, Emil Dantchev tvrdí, že bulharská superhvězda setrvá na White Hart Lane navzdory velkého zájmu ostatních klubů. + video

Berbatov v letošní sezóně zaznamenal v dresu Kohoutů 19 gólů a naplno splnil očekávání, které do něj byly před tímto ročníkem vkládány.

Zájem projevila řada klubů z celé Evropy, ale severolondýnský klub zatím úspěšně odmítá všechny zájemce. Tím posledním byl údajně Manchester United. Dalším anglický mužstvem, které si dělá zálusk na ostříleného útočníka je Liverpool. Ovšem Tottenham si svou ofenzivní perlu nadmíru cení a je ji ochoten uvolnit za 40 miliónů liber, což je suma, kterou by s problémy poskládal i ruský bohatýr a zároveň i majitel Chelsea, Roman Abramovič.

Ačkoliv existuje mnoho týmu, jenž by si chtěly zajistit služby tohoto fotbalisty, jeho agent Emil Datchev je však skálopevně přesvědčen o tom, že Berbatov zůstane v příštím ročníku u Hotspur.

„Když se hráči podaří sezóna, je normální, že je o něj zájem, ovšem Dimitar má dobrý kontrakt, takže není žádný důvod k diskuzi o případném přestupu a nejméně v příští sezóně ho budeme moci vidět hrát za Spurs,“ poznamenal Datchev.

Bulhar předtím léta působil v německém Leverkusenu, kde si vydobyl jméno pověstného kanonýra, který umí střílet branky.

26letý fotbalista měl před odchodem do Tottenhamu jednat se Sirem Alexem Fergusonem, který se snažil zacelit díru v útoku Red Devils potom, co klub opustil Ruud van Nistelrooy .

Ovšem i přes rozmanité množství nabídek, jenž jistě leží v současnosti Berbatovovi na stole, zůstává věrný svému momentálnímu zaměstnavateli, který se ho pokoušel ulovit už v předchozím ročníku. Vše však tehdy ztroskotalo na příliš vysoké ceně Leverkusenu.

Mužstvo Martina Jola poté stále udržovalo zájem o tohoto hráče a okamžitě Dimitara Berbatova vyplatilo, jakmile se rozhodl, že nebude dále čekat na nabídku Manchesteru United.

Tady nabízíme malou ochutnávku z umění tohoto bulharského míčového kouzelníka.

/ itv-football.co.uk/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články