Zpět na » Premier League » Podle zdrojů SkySports souhlasil Leicester s poplatkem za Ahmeda Musu z CSKA Moskva

Podle zdrojů SkySports souhlasil Leicester s poplatkem za Ahmeda Musu z CSKA Moskva

Podle zdrojů SkySports souhlasil Leicester s poplatkem za Ahmeda Musu z CSKA Moskva © supnaija.com, fotbalportal.cz - Ahmed Musa míří do Leicesteru

4

Líbilo se

04.07. - Leicester, jakožto nový mistr Anglie, nemíní svůj kádr oslabovat. Dokázal udržet Jamieho Vardyho a nyní přivádí do týmu novou útočnou posilu. K Liškám míří Ahmed Musa z CSKA Moskva. Vše by mělo být brzy oficiální. Třiadvacetiletý nigerijský útočník má na kontě už tři ruské tituly. Pro Vardyho a spol. bude jistě dobrou konkurencí.

Ahmed Musa přišel do CSKA Moskva v roce 2012. Od té doby odehrál za ruský klub už 164 utkání a vstřelil v nich úctyhodných 53 gólů. Je držitelem tří ruských titulů. Už v neděli kouč Leonid Sluckij, který prožil na EURO 2016 zklamání u kormidla ruské reprezentace, potvrdil, že Musa je na odchodu z klubu.

Podle zdrojů SkySports už se CSKA Moskva a Leicester dohodly na všech podmínkách. Zbývá doladit detaily. Foxes už se o Musu zajímali v lednu. Stejně tak projevily z Anglie zájem West Ham a Southampton.

V letošní sezóně ruské Premier League nastřílel Musa 13 branek během 29 zápasů, což byla v tomto ohledu jeho nejplodnější sezóna.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články