Zpět na » Premier League » Barcelona lanaří Robbena

Premier League - Barcelona lanaří Robbena

0

Líbilo se

20.03. - Barcelona se stále nevzdává naděje přivést do svých řad fotbalistu z anglické Premier League. Nejdříve se spekulovalo o Franku Lampardovi, poté přišel na přetřes Cristiano Ronaldo a nyní je hlavním cílem katalánského velkoklubu další záložník londýnské Chelsea - Arjen Robben.

Chelsea už údajně dala Barceloně svolení k vyjednávání s holandským záložníkem ve věci případného letního odchodu. Z Ligy mistrů vypadnuvší Barcelona měla eminentní zájem o letos zářícího Cristiana Ronalda z Manchesteru United, ale poslední dny naznačují, že jeho odchod z Old Trafford je nepravděpodobný. United si jednoho ze svých tahounů podle všeho udrží. Větší štěstí by Barca mohla mít v případě Arjen Robbena. Poté, co Jose Mourinho upustil od svého tradičního rozestavení se třemi ofenzivními hráči nedostává rychlonohý Robben tolik příležitostí jako v předešlých sezónách.

Televizní stanice v Holandsku už informovaly o zájmu Barcelony a tvrdí, že Robben má svolení klubových bossů k vyjednávání o svém budoucím angažmá, ačkoliv oficiálně oba kluby jakýkoliv kontakt popírají. Chelsea by za holandského reprezentanta ráda obdržela sumu okolo šestnácti milionů liber. Robben má v Londýně smlouvu až do roku 2009.

Důvodem, proč Barcelona usilovně hledá rychlého krajního záložníka, je Brazilec Ronaldinho. Majiteli Zlatého míče klub slíbil pohádkový kontrakt, ale vypadnutím z Ligy mistrů už v osmifinále přišel o nemalé příjmy. I prezident Joan Laporta nedávno prohlásil: "Je čas se připravit na období po Ronaldinhovi." O míčového kouzelníka už projevil zájem italský AC Milán.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články