Zpět na » Premier League » Na poháry nejsme připraveni, říká Coppell

Premier League - Na poháry nejsme připraveni, říká Coppell

0

Líbilo se

20.03. - Ačkoliv spousta fanoušků by si přála vidět nováčka anglické Premier League z Readingu v následujícím ročníku Poháru UEFA, jeho manažer Steve Coppell toto nadšení nesdílí. Dnes jasně deklaroval, že klub jako Reading ještě není na boje v evropsklých pohárech dostatečně připraven.

Royals začali sezónu ve velkém stylu a ve skvělých výkonech pokračují až do nynějška. Pro klub, který nikdy ve své historii v Premier League nehrál, jsou současné pozice obrovským úspěchem. Naprosto reálně se jeví umístění v horní polovině tabulky, klub je navíc stále ve hře o šesté místo, které zajišťuje automatickou kvalifikaci do příštího ročníku Poháru UEFA. Manažer Steve Coppell si však začal klást otázky, ve kterých se ptá, co by vlastně účast na pohárové scéně jeho týmu přinesla. Ačkoliv mnohé kluby po pohárech lační, on v něm vidí spíše nadměrnou zátěž pro klub.

"Při současném formátu Poháru UEFA můžete dostat několik soupeřů z východní Evropy. Pak vás samozřejmě minou příjmy z televizních práv a můžete skončit i ve ztrátě. Hraje se také více zápasů, takže musíte nakoupit více hráčů," vyjmenovává stinné stránky Poháru UEFA Coppell.

"Možná by to pro nás bylo zbytečné břemeno a to my si nemůžeme dovolit. Je otázka, co by to s námi udělalo. Samozřejmě letos chceme skončit co nejvýše, ale opravdu si nejsem jistý, zda by poháry našemu klubu pomohly. Pokud máte silný kádr, můžete na ně myslet," dodal Coppell.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články