Zpět na » Premier League » 30. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 30. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

18.03. - Zdaleka nejvíce vzruchu vzbudil zápas mezi Blackburnem a West Hamem, kde domácí Mark Hughes nenechal na rozhodčích nit suchou. Pro Bena Fostera je jistě důležité, že jej manažer Boothroyd po gólu přes celé hřiště podržel.

Wigan - Fulham 0:0

Paul Jewell (Wigan): "Jediné pozitivum zápasu je to, že jsme zase o bod blíž k záchraně. Když odehrajeme dalších osm zápasů podobně hrozným stylem a budeme mít osm bodů, pak to bude v pořádku. Je to paradox, když si vzpomeneme na zápasy s Chelsea nebo Arsenalem, kde jsme hráli dobře, ale nezískali žádné body. Dnes to zkrátka bylo špatné, ale máme bod."

Chris Coleman (Fulham): "Nebyl to žádný skvělý zápas, ale oba týmy jsou tam kde jsou a chtějí se v lize udržet. Ke konci sezóny stoupá nervozita a my budeme nervózní až do dalšího vítězství, které by nás už mohlo zachránit. Ofenzíva byla slabá, ale zase jsme od Vánoc udrželi poprvé čisté konto."

Tottenham - Watford 3:1

Martin Jol (Tottenham): "Pro Robba je ten gól určitě příjemný. Navíc přišel v důležitém momentě. Dlouho jsme měli převahu a druhou branku jsme potřebovali. Teď můžeme říct, že dokážeme dát gól ze všech pozic! Momentálně se nám opravdu daří - hrajeme více zápasů než ostatní, spoustu z nich venku, ale hrajeme dobře a vyhráváme."

Aidy Boothroyd (Watford): "Abych řekl pravdu, tak jsem nikdy nic podobného neviděl. Byl to šílený gól, ale nic nemění na tom, že Ben Foster rozvine svůj poteciál a bude jeden z nejlepších anglických brankářů. Výsledek je férový. Nedokázali jsme soupeře nijak zatlačit a tak kvalitní tým potrestá každou naši chybu. Jsem zklamaný, ale je to naše chyba. Je před námi těžká práce, ale stále jsme ve hře, budeme bojovat a snít o záchraně."

Reading - Portsmouth 0:0

Steve Coppell (Reading): "Věděli jsme, že to bude těžké. Na začátku sezóny nás porazili a chtěli jsme jim to oplatit. V záloze měli o jednoho hráče navíc a to nám dělalo problém. Nejsem úplně spokojený, ale třeba přijdu zítra na stadion a řeknu si, že bod byl dobrý."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Nedostatek gólů me zase tolik netrápí. Někdy jsme se snažili spíše přihrávat místo střely. Ale myslím, že druhou půli jsme ovládli a při větší kvalitě ve finální fázi jsme mohli vyhrát."

Middlesbrough - Manchester City 0:2

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Musím to vzít na sebe, protože jsem v týmu udělal hodně změn a nevyšlo to. Měli jsme v hlavě pondělní zápas a pokud vás čeká tak důležité utkání, je těžké to z hlav hráčů dostat. Na vítězství jsme se nechtěli moc nadřít a naneštěstí to prostě nestačilo."

Stuart Pearce (Man City): "Poslední výsledky nebyly pro mě ani pro klub dobré. Víme to a jsme si vědomi toho, že je důležité do konce sezóny získat ještě nějaká vítězství. Hráči měli za sebou psychicky i emočně náročný týden, ale výhru si zasloužili. Když jste se podívali na hřiště, tak tam byl jen jeden tým, který chtěl vyhrát."

Chelsea - Sheffield 3:0

Jose Mourinho (Chelsea): "Hráli jsme dobře, dali dva rychlé góly a od 20. minuty jsme měli zápas pod kontrolou. Před pauzou nás trochu zatlačili, ale měli jsme to pod kontrolou a odehráli jsme dobře i druhou půli. Když máme k dispozici naše nejlepší hráče, tak jsme dobrý tým a není pro mě překvapením, že jsme vyhráli posledních šest zápasů v řadě."

Neil Warnock (Sheffield) ke zranění Roba Hulse: "Vypadá to jako dvojitá zlomenina. Bylo to celkem ošklivé. Míč už skoro měl, ale pak se jeho kotník dostal do kontaktu s nohou Petra Čecha. Odvedl pro nás dobrou práci. Máme to ve vlastních rukou a je na každém hráči, aby hrál jako on."

Blackburn - West Ham 1:2

Mark Hughes (Blackburn): "Pomezní rozhodčí udělal klíčová rozhodnutí špatná a ještě k tomu ta penalta, která přišla po teatrálním pádu, kontakt byl minimální. Druhý gól ani neměl platit. Byla to komedie plná omylů v podání rozhodčích. Asistent je jen člověk, ale udělal obrovské chyby."

Alan Curbishley (West Ham): "Celou sezónu jsme neměli moc štěstí. Teď se k nám obrátilo čelem a musíme si uvědomit, že máme ještě šanci. Máme spoustu práce a musíme vyhrát i další zápas."

Manchester United - Bolton 4:1

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Tento tým se nedá jen tak zlomit. Jsem velmi potěšen. Proti Boltonu je to úžasný výsledek. Mají velmi dobrý tým, nedají vám klid. Čtyři gól v této fázi sezóny jsou opravdu skvělé."

Sam Allardyce (Bolton): "Nechápu, jak jsme mohli dostat tři góly ze situací, kde jsme měli míč pod kontrolou. Ačkoliv nemáme takovou kvalitu jako United, tak jsme i my přispěli ke kvalitě zápasu. Ale darovali jsme soupěři tři branky, kvůli tomu jsem skutečně naštvaný."

Aston Villa - Liverpool 0:0

Martin O´Neill (Aston Villa): "Byla to spíše šachová partie. Ta situace vypadala jako penalta, ale rozhodčí ji neodpískal. Mohli jsme hrát o mnoho lépe, jsme domácí a bylo to na nás. Možná nás ješě trápil zápas s Arsenalem, který se nám povedl, ale nezískali jsme žádný bod."

Rafa Benitez (Liverpool): "Nebyl to dobrý zápas, pozitivem je jen ten jeden získaný bod. Dlouho jsme drželi míč, ale v útočné třetině jsme s ním nic neudělali. MOhl nás vyvobodit Robbie Fowler, ale pokud chcete vyhrát takový zápas, musíte si vytvořit více šancí."

Charlton - Newcastle 2:0

Alan Pardew (Charlton): "Newcastle nám dělal problémy, v prvním poločase hodně držel míč a museli jsme se spolehnout na naši pevnou obranu a s naším odhodláním jsme to nakonec zvládli. O poločase jsme si to srovnali, udělali nějaké změny a začali hrát dobrý fotbal. Odměna se dostavila. Z posledních tří zápasů máme sedm bodů a navíc nás čeká doma Wigan."

Glenn Roeder (Newcastle): "V první půli si soupeř nevěděl rady s naší zálohou a byla jen škoda, že jsme nedokázali proměnit šance. Na začátku druhé půle měl fantastickou příležitost Obafemi, nechápal jsem, jak to mohl nedat. No a za pár minut už jsme prohrávali. Jsem rád, že jsme se dali do kupy po prohře uprostřed týdne. Nesmíme závěr sezóny vypustit, to nedovolím."

Everton - Arsenal 1:0

David Moyes (Everton): "Už jsme letos vzali Arsenalu čtyři body a to je pokrok. Myslím, že jsme se zasloužili vyhrát a hráči si zaslouží pochvalu, hlavně brankář. Je tu skvělá parta hráčů. Závěr sezóny bude ještě složitý, ale snad ještě uděláme fanouškům radost."

Arsene Wenger (Arsenal): "Měli jsme šance, ale nevyužili jsme je. To je teď náš největší problém. Finální přihrávky při protiútocích také nebyly dobré a bez gólů se zkrátka nevyhrává. V nastavení jsme inkasovali v této sezóně už potřetí, je to kruté."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články