Zpět na » Premier League » Davies: Zatlačíme na Gunners

Premier League - Davies: Zatlačíme na Gunners

0

Líbilo se

11.04. - Fotbalista Boltonu Wanderers Kevin Davies připustil, že Arsenal si nemůže být ještě jist pátou příčkou tabulky a jeho tým se pokusí udělat všechno pro to, aby vystřídal Kanonýry na pozici zaručující předkolo Champions League.

Bolton momentálně začíná hodně dýchat na záda čtvrtým Gunners, kterému se přiblížil na rozdíl pouhých dvou bodů, i když odehrál o jedno utkání více. Do konce letošní sezóny chybí 7 kol a o poslední míst, jenž skýtá možnost zahrát si nejprestižnější pohárovou soutěž Evropy, se mezi těmito dvěma celky strhne velká bitva.

Davies tvrdí, že Wanderers nejsou z těch, kteří se vzdávají a rezolutně prohlašuje: „Zatlačíme na ně, protože očekávají postup do Ligy mistrů, ovšem naše mužstvo už v FA Cupu prokázalo, že je může porazit a v sobotu by jsme mohli zopakovat podobný výsledek.“

Svěřenci Sama Allardyce se chtějí z Emirates Stadium vrátit s plným bodovým ziskem a víkendová prohra Kanonýrů s West Hamem naznačila, že jejich stadion není nedobytný a i mužstvo jako je Bolton by mohlo překvapit.

Jenže i záložník Davies si je vědom toho, že jeho týmu zbývá absolvovat pouze 5 kol do konce a Arsenal tím pádem má eso v rukávu.

„Jsme v nelehké pozici. Mohli jsme bojovat někde ve středu tabulky, ale nyní je situace jiná. Na páté příčce se držíme v kontaktu za „Velkou čtyřkou“ s reálnou šancí ohrozit čtvrtý Arsenal. V minulém ročníku jsme se pohybovali na obdobných místech a hovořili o Lize mistrů. Jenže teď o tom nechceme jen mluvit, chceme to dokázat,“ dodal Davies.

/ itv-football.co.uk/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články