Zpět na » Premier League » Nahradí Keane Fergusona?

Premier League - Nahradí Keane Fergusona?

0

Líbilo se

11.04. - Pozice stávajícího kouče Manchesteru United, Sira Alexe Fergusona, je skálopevná a neotřesitelná, leč nebudeme si nic namlouvat, i Fergie je pořád jen člověk a s neúprosně přibývajícím věkem se množí spekulace a dohady o případném nástupci. Patrick Vieira, někdejší hráč Arsenalu, vidí jako nejlepší variantu bývalého kapitána United Roye Keana.

V letošní sezóně snad nelze přehlédnout parádní jízdu druholigového Sunderlandu, který vzhůru do Premier League nevede nikdo jiný, než právě zmiňovaný Roy Keane. Vieira, ohromen jeho první trenérskou štací, nešetří slovy chvály a vidí jej jako nástupce na lavičce Rudých ďáblů.

„Manchester zná velice dobře. Byl výborným kapitánem a je jedním z nejlepších hráčů klubové historie,“ opěvoval Keana Vieira pro deník The Sun.

„Pod vedením Sira Alexe Fergusona strávil na Old Trafford pěknou řádku let a hodně se od něj naučil. Právě proto je velice pravděpodobné, že jej na trenérské židli v budoucnu vystřídá. Vůbec bych se tomu nedivil, ba naopak myslím, že by byl také velice úspěšný.“

„Trenérská dráha Roye mě překvapila. Domníval jsem se, že si dá od fotbalu delší pauzu než začne trénovat, ale na druhou stranu to chápu. Fotbal musí být pro každého fotbalistu vášní a stejně tak i Roy má fotbal v krvi a je nesmírně těžké se od něj odtrhnout,“ objasňuje francouzský internacionál.

Patrick Vieira, nynější opora Internu Milán, zatím zvažuje zdali se vydá stejnou cestou až pověsí kopačky na hřebík. „Momentálně nevím, jestli se budu ubírat směrem ke koučováni. Každopádně chci u fotbalu zůstat.“

Karel Pernica / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články