Zpět na » Premier League » Za úspěchy se platí

Premier League - Za úspěchy se platí

Za úspěchy se platí © -

0

Líbilo se

20.11. - Vítě, co mají společeného Jerzy Dudek, Pepe Reina, Peter Crouch, Daniel Agger a Dirk Kuyt? Jednak všichni oblékají nebo oblékali dres Liverpoolu a jednak se během posledních 18 měsíců všichni stali obětí loupeží. Některé přitom byly naplánovány přímo mistrně.

Série loupeží odstartovala v červnu 2006. Tehdy byl vykraden hrdina penaltového rozstřelu ve finále Ligy mistrů 2005 Jerzy Dudek. Momentálně hráč Realu Madrid tehdy trávil dovolenou doma v Polsku, když se však vrátil do Anglie, nestačil se překvapením divit, co mu všechno chybí. Porsche, šperky a především sbírka fotbalových trofejí, včetně medaile a brankářských rukavic z vítězného finále Lize mistrů.

O tři měsíce později přišel na řadu obránce Daniel Agger. Jeho radost poté, co vstřelil svůj první gól za Reds, tak netrvala příliš dlouho. Ještě tentýž měsíc si lupiči vybrali i útočníka Petera Crouche, když si plnil reprezentační povinnosti.

Kruté vystřízlivění z úspěchu přišlo v případě brankáře Pepeho Reiny. Začátkem květa v penaltovém rozstřelu v semifinále Ligy mistrů vychytal střelce Chelsea a stal se hlavní hvězdou večera. Když se vak vrátil z oslav, našel pouze vybílený dům. Lupiči si s sebou opět vzali spoustu cenností, horší však bylo zjištění, že jeho Porsche Cayenne bylo o několik hodin později nalezeno vyhořelé. Španělského gólmana tak dvě chycené penalty ze tří a postup do finále Ligy mistrů stály pěkně draho.

Poslední obětí se stal včera útočník Dirk Kuyt. Luxusní sídlo sedmadvacetiletého Holanďana bylo vykradeno zrovna v době, kdy si plní reprezentační povinnosti.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Gerrard - 05.12. Odpovědět

Smajlík 13

riči - 21.11. Odpovědět

Naprosto zbytečnej článek. A Kuyt si to za ty letošní výkony jen zaslouží.

riči
Sniper - 20.11. Odpovědět

Neviem ako oni ale u nás hráči z NHL majú svoj pozemok v TN kde ich býva dosť veľa po kope a majú to strážené aby sa im takéto niečo nestávalo...

Mates - 20.11. Odpovědět

je to hrozny! Smajlík 10

Bery - 20.11. Odpovědět

To muí bejt,ale ubožáci...

Bery
suzmen - 20.11. Odpovědět

No jo no,klub pravou ruko dá - levou vezme...takhle se šteří na nový stadion Smajlík 3 Smajlík 7

suzmen
Sniper - 20.11. Odpovědět

Sa čudujem že ich takto vykrádajú, som myslel že bývajú v nejakých domoch resp skôr rovno štvrtiach kde to býva strážené a poriadne nikoho tam nepustia okrem nich.

Vosky - 20.11. Odpovědět

Myslím, že i fotbalisté chtějí být v normálním životě. Kdyby jim ani nikoho nepustili na návštěvu a na ulicích by bylo prázdno, protože by tam nikdo jinej nebyl, tak by jim to asi dost vadilo...

Vosky
Související odkazy
Nejnovější články