Zpět na » Premier League » Fulham se připravuje na návrat marodů, zvedne se?

Fulham se připravuje na návrat marodů, zvedne se?

Fulham se připravuje na návrat marodů, zvedne se? © -

0

Líbilo se

20.11. - Hned trojice zraněných fotbalistů by ještě do konce roku mohla posílit řady londýnského Fulhamu. Manažer Lawrie Sanchez už netrpělivě čeká, až se do plného tréninku zapojí trio Brian McBride, Jimmy Bullard a Lee Cook.

I kvůli absenci těchto hráčů zřejmě Cottagers nepředvádí takové výkony a výsledky, které si před sezónou plánovali. Kapitán týmu Brian McBride se zranil hned na začátku sezóny při prohře s Middlesbrough. Záložník Jimmy Bullard je na tom mnohem hůře, na hřišti se neobjevil od září loňského roku, kdy si ošklivě poranil koleno v souboji s Newcastlem. Právě McBride s Bullardem jsou považováni za klíčové postavy Fulhamu, proto jejich návrat netrpělivě vyhlíží jak fanoušci, tak i manažer týmu Lawrie Sanchez.

Jako první by se na trávník měl vrátit útočník Brian McBride. Panovaly sice obavy, že by se na hřišti měl objevit až příští rok, ale poslední informace hovoří o tom, že datum návratu je stanoveno na 22. prosince v zápase proti Wiganu.

Devětadvacetiletý Bullard se k návratu na zelený pažit blíží pomalými krůčky, ale také on by mohl stihnout svůj comeback ještě v tomto roce. Bývalá opora Wiganu začala neprve trénovat s dorostenci, postupně přejde k tréninku rezrevního týmu a až poté by měl zkusit plnou zátěž s prvním mužstvem. A první odhady? Čtyři až osm týdnů.

Do třetice zbývá ještě rychlý křídelník Lee Cook. Ten zatím po přestupu z Queens Park Rangers neodehrál v dresu Cottagers ani minutu. I jeho stav však vykazuje známky zlepšení a svůj debut by si mohl odbýt v rozmezí čtyř až šesti týdnů.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články