Zpět na » Premier League » 33. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 33. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

10.04. - V rychlém sledu za sebou následovala dvě velikonoční kola Premier League. Rapidní proměnou prošel Portsmouth, který sice nejprve zdolal vedoucí Manchester United, ale dva dny poté vybouchl na hřišti posledního Watfordu. Harry Redknapp označil výkon svých svěřenců za neomluvitelný. Arsene Wenger byl rád i za nerozhodný výsledek...

Charlton - Reading 0:0

Alan Pardew (Charlton): "Držíme si neporazitelnost. Byl to těžký zápas, ale udrželi jsme čisté konto a tento bod může být nakonec velmi důležitý. Měli jsme několik zraněných, navíc jsem musel střídat Alexandera Songa, který měl žlutou kartu. V životě jsem se nikdy neohlížel dozadu a nebudu to dělat ani teď."

Steve Coppell (Reading): "Sledovaly nás všechny týmy z konce tabulky, takže bylo důležité předvést dobrý výkon. Musím vyzdvihnout naši konkurenceschopnost a týmového ducha. Byl to velký boj, podobný pohárovému zápasu. Z pohledu soupeřovy formy je bod dobrý. Charlton vypadá jako težký soupeř, takže bod za těchto okolností bereme."

Fulham - Manchester City 1:3

Chris Coleman (Fulham): "Mám teď kabinu plnou zklamaných hráčů. Věděli jsme velmi dobře, že City přijedou hrát se systémem 4-5-1 a bránili opravdu dobře. Nedokázali jsme se přes jejich obranu prosadit. Výsledek nás nechává v boji o záchranu, což znamená, že musíme v sobotu něco přivézt z Readingu."

Stuart Pearce (Man City): "Dosáhnout hranice 40 bodů pro nás nebylo hlavním cílem. Chtěl jsem po hráčích, aby se snažili zůstat neporaženi třeba až do konce sezóny. Nejsem si jistý, jestli se to povede, protože nás čekají těžké zápasy. Ale je důležité, že sezónu končíme v dobré formě."

Watford - Portsmouth 4:2

Aidy Boothroyd (Watford): "Jsem z výsledku nadšený. Schytali jsme letos už spoustu ran, ale stále ožíváme. Dokázali jsme se vzpamatovat z nepovedeného sobotního zápasu, kde byly výkony některých hráčů otřesné. Teď se musíme soustředit na víkendové utkání s Manchesterem United."

Harry Redkanpp (Portsmouth): "Za stavu 1:0 pro nás jsem neviděl žádné nebezpečí. Pak najednou skórovali z penalty a dobré střely. Ztratili jsme disciplínu, naše hra byla rozháraná a zaslouženě jsme prohráli. Přitom jsme po výhře nad Manchesterem měli mít velké sebevědomí. Pro takový výkon nenacházím omluvu."

Aston Villa - Wigan 1:1

Martin O´Neill (Aston Villa): "Mohli jsme a hlavně jsme měli zápas vyhrát, protože jsme měli stále míč v držení. Ĺ těstí sice nebylo při nás, ale jsme rádi, že jsme dokázali získat přes Velikonoce čtyři z šesti možných bodů bez našeho talismanu Johna Carewa. Jsem moc rád, že jsme se stále snažili si vytvářet další a další šance."¨

Paul Jewell (Wigan): "Od chvíle, kdy byl vyloučen Luis Antonio Valencia to byl útok proti obraně. Za bod jsme rádi. Musím hráče pochválit, protože jsme museli snad třikrát nebo čytřikrát přeorganizovat hru, ale oni šli stále za svým cílem. Měli jsme i štěstí, ale bod je v této fázi sezóny obrovsky důležitý."

Newcastle - Arsenal 0:0

Glenn Roeder (Newcastle): "Musíme být spokojeni s bodem, ale já jsem zklamaný, že nemáme tři. Kdybychom dali první gól, vyhráli bychom. Postupem času jsme začínali mít k soupeři větší respekt. Bylo by nespraveldivé, kdyby Arsenal vstřelil ke konci zápasu gól."

Arsene Wenger (Arsenal): "Scházela nám kreativita, ale týmový duch byl fantastický. Chtěli jsme určitě vyhrát, ale zároveň bylo důležité neprohrát. Když jste unavení a nedaří se vám vstřelit branku, vaše sebevědomí jde dolů. 0:0 sice dnes není špatný výsledek, ale po minulých zaváháních naše sebevědomí utrpělo ztráty."

Bolton - Everton 1:1

Sam Allardyce (Bolton): "Od začátku jsme hráli dobře a dali jsme opravdu dobrý gól zásluhou Kevina Daviese. Kvalita v útoku byla skvělá, dostali jsme soupeře při přímých kopech pod tlak. V druhé půli se celkem nic nepřihodilo, ale mrzí mě, že jsme nedokázali to vedení udržet. Rozhodčí neodvedl dobrou práci a obě strany cítí zklamání."

David Moyes (Everton): "Jsem rád, že si z Boltonu vezeme bod, protože to bylo složité. Bolton začal lépe, ale v druhém poločase jsme zase byli lepší my a jsem rád, že jsme ukázali charakter a dokázali se vrátit do zápasu. Zklamáním pro mě je to, že jsme Boltonu prakticky darovali úvodní gól."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články