Zpět na » Premier League » O Neill je připraven jednat s Bergerem

Premier League - O Neill je připraven jednat s Bergerem

0

Líbilo se

09.04. - Český záložník Aston Villy Patrik Berger podal v sobotu v zápase s Blackburnem výkon jako za starých časů a přesvědčil trenéra Villans Martina O Neilla, aby mu nabídl nový kontrakt.

Bývalému hráči Liverpoolu na konci této sezóny vyprší v birminghamském klubu smlouva a fotbalista, který byl letos na hostování v druholigovém Stoke, musí zvážit další kroky ohledně své budoucnosti.

Patrik Berger v sobotu skóroval poprvé po dvou letech a když v 84. minutě střídal vysekl mu kouč hostů poklonu, protože jeho výkon na něj velmi zapůsobil.

Trenér Martin O’Neill je momentálně přesvědčen o tom, že český internacionál by měl zůstat ve Ville a už pro něho připravuje novou smlouvu.

„Až budu stavět tým pro příští sezónu tak Patrik bude zahrnut v mých plánech. Ovšem stejně se domnívám, že zde setrvá. Sami jste mohli vidět jeho kvality v utkání proti Blackburnu. Předtím než sezóna skončí, chystáme se probrat nový kontrakt a Bergerovu stávající situaci. Snad poprvé od příchodu do Aston Villy ho netrápí zranění, což si myslím, že je důležité,“ uvedl bývalý lodivod Celticu Glasgow.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články