Zpět na » Premier League » Preview vybraných zápasů 42.kola Championship a League One

Premier League - Preview vybraných zápasů 42.kola Championship a League One

0

Líbilo se

09.04. -

Přinášíme Vám preview vybraných zápasů nižších anglických soutěží i radou ke kurzovému sázení.

Championship 42.kolo

Ĺ est kol před koncem se již začíná lámat chleba,ohledně postupů i sestupů.Přinášíme Vám některé zajímavé preview vybraných zápasů.

SOUTHAMPTON – SUNDERLAND UNDER 2,5 GĂ“LU

Domácí tým po vítězném utkání v Lutonu bude asi postrádat trio zraněných Gareth Bale (záda), Leon Best (kyčel) a Darren Powell (stehno).Naopak Chris Baird, Claus Lundekvam, Rudi Skacel a Grzegorz Rasiak jsou připraveni k návratu.

U mužstva hostí jsou pouze pochyby nad Danny Simpson, jinak se do sestavy vrátí po zranění i velezkušený Dwight Yorke.

Loni vzájemně 1:1, očekávám i dnes stejný výsledek.Tady totiž už jde o hodně (druhé a šesté místo), takže očekávám opatrnější hru na jistotu a vsadím si under 2,5 gólu u Expektu za krásných 1,7 s důvěrou 5,5/10.Začátek v 18,15 hod.

DERBY –COVENTRY 1

Domácí přivítají zpět střelce Steve Howard po potrestání a i když další záložník Steven Pearson nebude patrně k dispozici neočekává se vzhledem ke snaze přímého postupu nic jiného než 3 body.

Hosté v klidném středu tabulky si budou akorát měnit záložníky (za Kevin Kyle nastoupí asi Khalilou Fadiga) a nechtějí udělat ostudu.

Kurz na jedničku u Expektu za 1,6 mi půjde na tiket s důvěrou 6,5/10.Začátek v 16 hodin.

PRESTON – SOUTHEND 1

Oba soupeři v minulém kole dostali „trojku“, u hostů to znamená hodně velkou šanci na odchod do League One, naopak domácí pokud chtějí zůstat v baráži o postup, musejí nutně vyhrát.Nebude to však žádná přestřelka,Prestonu se do obrany zřejmě vrátí Matt Hill a Callum Davidson .Soupeř bude také vracet ne zcela doléčené Adam Barrett a Jamal Campbell- Ryce. Osobně očekávám jednogólové vítězství domácích v kurzu 1,65u Expektu s důvěrou 5/10.Začátek v 16 hodin.

League One

Ĺ est kol před koncem se již začíná lámat chleba,ohledně postupů i sestupů.Přinášíme Vám některé zajímavé preview vybraných zápasů.

NOTTINGHAM – ROTHERHAM 1

Domácí na třetím místě stále ještě uvažují o přímém postupu, ale start důležitého záložníka Lewise McGugana je 50/50 a rozhodně nenastoupí Junior Agogo, jemuž se obnovilo zranění.

Hostům se naopak vracejí Ritchiea Partridge a Justin Cochrane, ale ani s těmito posilami by neměli mít naději na bodový zisk.Loni vzájemně 1:1, tohle by pro hosty dnes byl doslova zlatý bod.Já ale zahraju jedničku u Expektu v bídném kurzu 1,45 s důvěrou 7/10.Začátek v 16 hodin.

SWANSEA – PORT VALE 1

Domácí budou postrádat potrestaného obránce Alan Tate, jinak po výborném bezbrankovém výkonu neuvažují o ničem jiném než o zisku 3 bodů,které by jim dávali naději proniknout do barážových pozic.Hosté podobné ambice nemají, vrací se do sestavy Luke Rodgers, ale John Talbot odpykává teprve třetí z pěti zápasového trestu. Vzájemně loni 2:0 a mohlo by se opakovat i dnes.

Kurz 1,7 u Expektu je krásný a já si ho zahraju za 6/10.Začátek v 16 hodin.

YEOVIL –LEYTON ORIENT 1

Domácí po velmi sympatickém výkonu prohráli na vedoucím Scunthorpe 1:0, takže dnes si napraví i bodové sebevědomí vítězstvím a udržením barážových pozic.Pomohou jim v tom nově Darryl Knights, Scott Guyett, Peter Sweeney a Adam Rooney.

Hostům se sice po dvouzápasovém trestu vrátí John Mackie, také Justin Miller se vrátí po zranění, ale Matt Lockwood bude rozhodně mimo.

Kurz 1,65 u Expektu půjde rozhodně na můj main za 7/10.Začátek v 16 hodin.

/ BBC, Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články