Zpět na » Premier League » Sheri si není jist budoucností u Hammers

Premier League - Sheri si není jist budoucností u Hammers

0

Líbilo se

05.04. - Ăštočník West Hamu United Teddy Sheringham je znepokojen současnou situací v týmu Kladivářů. Tvrdí, že jejich trenér Alan Curbishley od ledna zastává vůči němu chladný postoj, protože tehdy požádal o přestup.

V prvním měsíci tohoto roku bylo zimní přestupové okno v plném proudu. Velice aktivní byl i londýnský rival Hammers Charlton, který si vyhlídl 41letého veterána jako jednu z možných posil. Sheringham si v té době řekl o přesun, ale bývalý kouč, právě mužstva Addicks tuto možnost kategoricky odmítl a v této neshodě lze vypozorovat možný zárodek nynějšího negativního postoje anglického trenéra.

„V lednu byl o mě velký zájem. Ve West Hamu jsem působil v pozici šestého útočníka a proto jsem svého kouče požádal o přestup. Ten mi však sdělil, že nehodlá posilovat žádného ze soupeřů, kteří by mě chtěli ve svém týmu. Tato myšlenka se mu nejspíš příliš nezamlouvala a od té doby jsem si nezahrál. Upřímně. S momentálním stavem věcí nejsem spokojen,“ uvedl Sheringham.

Dřívější hráč Portsmouthu byl nedávno spojován s případným odchodem do Austrálie, kde o něho jevil zájem tamní klub FC Sydney. Jenže z přestěhování k Protinožcům nakonec sešlo, protože vedení Sydney se nelíbil jeho až příliš vysoký věk. Sám hráč konstatuje, že se na konci této sezóny rozhodne, jak bude vypadat další budoucnost.

„Počkám na závěr tohoto ročníku a uvidím, jak se vše vyvrbí. Bude také záležet na nabídkách, které obdržím. Nemůžu zde ovšem hrát, pokud mě tu nikdo nechce,“ dodal slavný kanonýr.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články