Zpět na » Premier League » Preview pátečních zápasů 32. kola

Premier League - Preview pátečních zápasů 32. kola

0

Líbilo se

05.04. - Aktuální kolo načnou dva páteční duely. V prvním se na City of Manchester Stadium představí o záchranu nadále bojující Charlton, ve druhém zase na Goodison Park zavítá Fulham.

Manchester City Manchester City vs Charlton Charlton Athletic l Premiership 32. kolo l City of Manchester Stadium l Pátek 6. dubna l 18:15 SEČ l Rozhodčí: Alan Wiley

Jak domácí Citizens, tak i Addicks své dva poslední ligové zápasy vyhráli, přičemž oba v nich nedostali jediný gól. Prvně jmenovaní dokázali zvítězit na hřišti Middlesbrough a Newcastlu, Charlton zase doma přehrál vedle Magpies i Wigan.

Především pro svěřence Stuarta Pearce se jednalo o důležité bodové zisky, když se ještě nedávno ocitli vinou špatných výsledků na samé hranici nebezpečně vyhlížejících pozic. Ostatně právě na ně jsou v letošní sezoně zvyklí v Charltonu, avšak poslední výkony dávají reálné podklady pro lepší zítřky - před tímto kolem je ztráta na sedmnáctý Sheffield United již pouze jednobodová.

Není jisté, zda bude moci být Manchesteru City v cestě za třetí vítězstvím v řadě nápomocen Dietmar Hamann, bojující se zdravotními problémy (kotník). V případě jeho absence bude připraven nastoupit Ousmane Dabo. Vrátit do sestavy by se měl Stephen Ireland, mimo hru však zůstává anglický reprezentační obránce Micah Richards.

Ben Thatcher si svůj návrat po zranění kolene naplánoval přesně tak, aby se v dresu Charltonu mohl postavit proti svému bývalému klubu. Naopak až do konce sezony se nemůže počítat se záložníkem Andy Reidem.

Man City: Isaksson, Onuoha, Dunne, Distin, Ball, Jihai, Barton, Hamann, Ireland, Johnson, Dabo, Vassell, Mpenza, Trabelsi, Samaras, Weaver, Corradi, Sinclair, Miller

Charlton: Carson, Young, Diawara, Hreidarsson, Thatcher, Rommedahl, Holland, Song, Thomas, Zheng Zhi, D Bent, Randolph, Hasselbaink, Bougherra, El Karkouri, M Bent, Ambrose, Faye

Everton FC Everton vs FulhamFulham FCl Premiership 32. kolo l Goodison Park l Pátek 6. dubna l 20:30 SEČ l Rozhodčí: Dermot Gallagher

Z Fulhamu se v poslední době stal remízový tým, dělbou bodů se spolu se soupeři rozešel již třikrát za sebou (Aston Villa, Wigan, Portsmouth). Stejně tak v letošní sezoně má na hřištích soupeřů bilanci 1-8-6.

To Evertonu se v uplynulých kolech dařilo natolik, že momentálně je s ohledem na aktuální formu jedním z vůbec nejlepších v lize. Jeho série neporazitelnosti čítá čtyři utkání, včetně tři týdny starého skalpu Arsenalu. Do Liverpoolu přijíždí další londýnský klub, dokáží si i s ním Toffees poradit?

Tak či tak, ve snaze o jeho zdolání bude moci David Moyes zřejmě již počítat s duem navrátilců, Manuelem Fernandesem a Jamesem McFaddenem. Dlouhodobě mimo je záložník Tim Cahill.

Na straně Cottagers se nedá počítat s účastí zraněných Iana Pearce, Vincenza Montelly, Franck Queudrueho, Clause Jensena, Jimmy Bullarda a Simona Elliotta.

Everton: Howard, Hibbert, Stubbs, Yobo, Lescott, Arteta, Carsley, Fernandes, Neville, Osman, Vaughan, Johnson, Beattie, Wright, Naysmith, Valente, Anichebe, McFadden

Fulham: Niemi, Lastuvka, Rosenior, Bocanegra, Knight, Christanval, Volz, Smertin, Davies, Brown, Diop, Radzinski, McBride, Routledge, Helguson, John, Dempsey

I takto se dokáže James Beattie prosadit do sítě Fulhamu.

/ bbc / premierleague.com / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články