Zpět na » Premier League » McFadden se vrací po zranění

Premier League - McFadden se vrací po zranění

0

Líbilo se

05.04. - Pro závěrečné boje o umístění v první šestici Premier League se do týmu Evertonu vrací útočník James McFadden. Třiadvacetiletý útočník se úspěšně zotavil ze svého zranění a v týdnu odehrál bez potíží celý zápas za klubovou rezervu.

Skotský reprezentant měl nakročeno k dobré sezóně, od trenéra Davida Moyese dostával pravidelně příležitost na hřišti. V polovině ledna však utrpěl zlomeninu zánártní kosti a bylo jasné, že jej čeká delší pauza, která činila osm zápasů. Minulý týden mu již kluboví lékaři dali svolení nastoupit k zápasu a tak mohl odehrát celé utkání za rezervu proti Newcastlu. Návrat byl úspěšný, McFadden dvakrát skóroval. Manažer David Moyes už s ním může počítat na Velký pátek proti Fulhamu nebo pro pondělní duel s Boltonem.

Moyes neskrýval radost nad tím, že má svého forvarda zpět a jeho výkon proti Newcastlu pochválil, ale zároveň dodal, že nechce riskovat a McFaddena do zápasu nepostaví, dokud nebude zcela připraven.

"Odehrál dobrý zápas a jsme rádi, že ho můžeme znovu vidět v akci. Chceme ho co nejdříve v týmu. Devadesát minut proti Newcastlu mu jistě dalo hodně. Nechceme na něj ale vyvíjet tlak, nejsme v takové situaci, že bychom se bez něj neobešli," potvrdil Moyes, že nehodlá s nasazením McFaddena spěchat.

"Jeho univerzálnost nám dává další možnosti, můžeme ho použít v útoku i na křídle. Jsme rádi, že dokázal odehrát celý zápas, ale jeho zápasová kondice ještě není na té správné úrovni. Ale už můžeme začít přemýšlet o tom, že bychom ho mohli zařadit na soupisku pro páteční a pondělní zápasy," dodal Moyes.

Skotský útočník v této sezóně odehrál na Toffees 14 zápasů a radoval se z jedné vstřelené branky.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články