Zpět na » Premier League » Wigan zřejmě převezme Steve Bruce

Premier League - Wigan zřejmě převezme Steve Bruce

Wigan zřejmě převezme Steve Bruce © skysports.com -

0

Líbilo se

18.11. - Novým manažerem Wiganu se zřejmě opravdu stane Steve Bruce, který momentálně vede Birmingham City. Oba kluby už podle prezidenta Wiganu Davea Whelana dospěly k dohodě.

"Vypadá to, že už jsme vše potřebné odsouhlasili, ale podepsáno ještě nic nebylo," potvrzuje Whelan.

"Je tam klauzule, kterou musíme dodržet. Ale na tom jsme se s Birminghamem dohodli, v porovnání s kvalitami Stevea je to pořád výhodné," dodává prezident Latics, kteří by měli jako odstupné zaplatit kompenzaci ve výši tří milionů liber.

Bruce tak ve Wiganu nahradí Chrise Hutchingse, který byl po úvodních dvanácti kolech kvůli neuspokojivým výsledkům odvolán. V klubu už jednou působil, v roce 2001 jej ale vedl pouhých sedm týdnů. Od té doby je manažerem Birminghamu, který během šesti let dokázal dvakrát přivést k postupu do Premier League. Jakmile však Birmingham začal jednat o možném prodeji klubu do rukou hongkongského obchodníka Carsona Yeunga, začala být Brucova pozice nejistá.

Začátkem týdne Wigan neuspěl při znovuobnovení spolupráce s bývalým manažerem Paulem Jewellem, který i přes lukrativní podmínky nabídku Latics odmítl a raději jedná o případném angažmá u reprezentace Irska.

Šestačtyřicetiletý Bruce bude mít za úkol klub opět zachránit v Premier League, kde je Wigan po třinácti kolech na předposledním místě.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Red Army - 19.11. Odpovědět

podle mě Bruce dělá dobře, Wigan je z formy ale s prichodem Heskeyho se hra zvedne a vysledky prijdou

Je to škoda, jelikož Bruce je ten, kdo by tomu mohl na čas zabránit, no snad i tak se co nejdříve přiblíží doba, kdy Wigan půjde tam, odkud vzešel (minimálně mimo PL ;)).... už letos budou mít i tak co dělat.

ronaldo!
Vosky - 18.11. Odpovědět

Hm, tak podle mě Bruce dobře nedělá. Já být na jeho místě, zůstal bych v Birminghamu. Je to lepší klub, s větší historií s Wigan je pro mě letos největší kandidát na sestup.

Vosky
Aaron - 18.11. Odpovědět

Ale třeba tam právě necítí moc důvěry od majitele. Tahle by měl jistotu, že bude manažerem klubu z PL, který se může zachránit. Teď jsou z formy, ale až se vrátí Heskey, tak se podle mě zvednou

Aaron
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články