Zpět na » Premier League » Warnock: Záchranu místo smlouvy

Premier League - Warnock: Záchranu místo smlouvy

0

Líbilo se

02.04. - Manažer Sheffieldu United Neil Warnock má jasně nastavené priority. Jeho smlouva s klubem po sezóně vyprší a mnozí by na jeho místě jistě lačnili po nové. Pro něj je však prvořadá záchrana v Premier League, nový kontrakt prý bude záviset na výsledku letošní sezóny.

Warnock dnes popřel, že by jednal s klubem o prodloužení smlouvy, jak před pár dny informovala některá média. Sheffield mu údajně nabídnul dlouhodobý kontrakt, ale Warnock má jasno - nejdříve záchrana, potom smlouva.

"Nevím, odkud se ty spekulace vzaly, ale teď vůbec není vhodná doba na vyjednávání o nové smlouvě. Dokud nebudeme vědět, v jaké lize budeme hrát příští rok, nebudu nic podepisovat," vysvětluje Warnock.

Zhruba v polovině sezóny se zdálo, že Sheffield nebude mít se záchranou problémy, na sestupové příčky měl několikabodový náskok. Klesající forma však může závěr sezóny ještě značně zkomplikovat. V posledním zápase prohráli Blades, i přes solidní výkon, s Boltonem 0:1. Ani další výsledky jim nehrály do karet, protože Charlton porazil Wigan a West Ham zdolal Middlesbrough. V konečném účtování po 31. kole to znamená, že Sheffield už je vzdálen od pásma sestupu pouhý jeden bod. Co se týče Warnockova prodloužení smlouvy, přiznal šéf Blades pouze neformální rozhovory s předsedou Kevinem McCabem.

"Ano, s Kevinem to samozřejmě probíráme. Bavíme se spolu, protože máme stejné cíle a musíme ještě zvážit, jakým směrem vlastně Sheffield dál půjde," dodal Warnock.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články