Zpět na » Premier League » Benni sní o United

Premier League - Benni sní o United

0

Líbilo se

03.04. - Obléknout ve své kariéře alespoň jednou dres Manchesteru United, to je celý život snem Benniho McCarthyho, v současnosti útočníka Blackburnu Rovers. Sny se sice občas plní, ale sám reprezentant Jihoafrické repuliky ví, že v jeho případě zřejmě právě jen u snu zůstane.

McCarthymu po příchodu na Britské ostrovy věřilo jen málo expertů, ale devětadvacetiletý forvard se i přes nedůvěru dokázal prosadit a po příchodu z Porta si své místo v útoku Rovers vydobyl. Ba co více, momentálně je i nejlepším střelcem klubu s 18 brankami. Fotbalista s pověstí technického hráče se na anglickou tvrdost dokázal adaptovat. Sní však svůj velký sen - zahrát si na Old Trafford v dresu Manchesteru United.

"United byli vždycky můj sen. V mojí zemi je to vůbec nejpopulárnější klub, ve srovnání s United neznamenají Real Madrid, Barcelona, Juventus nebo Ac Milán vůbec nic. Na druhou stranu vím, že při současné útočné kvalitě, která v United je, nemám mnoho šancí se tam dostat," přiznává realisticky McCarthy.

"Ale já chci hrát co nejlépe a k tomu musím mít nějaké ambice. Bez cílů hráč nic nedokáže. Tím nechci vůbec říct, že bych nějak pohrdal Blackburnem, protože to je velmi dobrý klub a management, hráči i fanoušci dělají vše pro to, abych se tu cítil dobře. Teď chci s Blackburnem skončit co nejvýše v Premier League a vyhrát s ním FA Cup - já vím, jsem snílek," dodává s úsměvem na tváři.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články