Zpět na » Premier League » Podpora Mourinha na Stamford Bridge trvá. Costa a Fábregas byli fanoušky vypískáni

Podpora Mourinha na Stamford Bridge trvá. Costa a Fábregas byli fanoušky vypískáni

Podpora Mourinha na Stamford Bridge trvá. Costa a Fábregas byli fanoušky vypískáni © express.co.uk - Fanoušci Chelsea Mourinha stále milují

2

Líbilo se

20.12. - Dny Josého Mourinha v Chelsea už jsou sečteny. Mužstvo nově povede Guus Hiddink, který přímo na stadionu sledoval vítězství Blues nad Sunderlandem. Nicméně, ani on si nemohl nevšimnout toho, že fanoušci stále podporují Josého Mourinha. Za špatné výkony viní hráče. Diego Costa a Cesc Fábregas byli vypískáni.

Guus Hiddink seděl na tribuně po boku majitele Romana Abramoviče a bývalého hráče Chelsea Didiera Drogby. Společně sledovali vítězství Blues nad Black Cats 3:1. Řada hráčů ze základní sestavy, včetně Diega Costy a Cesca Fábregase, byla příznivci londýnského celku vypískána. Zatímco se několikrát ozývaly oslavné chorály na jméno Josého Mourinha.

Fanoušci tak dali jasně najevo, že si nemyslí, že za bídné výkony mohl portugalský manažer, ale hráči. V hledišti bylo k vidění několik transparentů na podporu Mourinha nebo na kritiku hráčů.

„Atmosféra na stadionu byla velmi zvláštní. Costa a Fábregas byli vypískáni, když byla čtena jejich jména,“ uvedl reportér Andy Burton.

aflTrojice hráčů Chelsea byla označena za "krysy" (zdroj: skysports.com)

Willian bylo jedno z mála jmen hráčů, u kterých fanoušci na stadionu nadšeně jásali. Objevil se i transparent, na kterém byli Hazard, Costa a Fábregas označeni za „tři krysy“. Na jiném byli hráči Chelsea označeni za jidáše.

fakJeden z mnoha transparentů (zdroj: skysports.com)

Příznivci Blues vyjadřovali Mourinhovi podporu takřka během celého zápasu. John Terry po utkání uvedl, že si hráči chtějí získat fanoušky zpět na svou stranu. K tomu povede jediná cesta, a to skrz vítězství. Proti Sunderlandu to zvládli. Uvidíme, jak se jim bude vést dál. To už bude na lavičce velet Guus Hiddink, jenž by měl být podle dostupných indicií jen dočasnou variantou do konce sezóny.

slfknMourinho má stále podporu fanoušků Blues (zdroj: skysports.com)

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, goal.com, fourfourtwo.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články