Zpět na » Premier League » Haestad se vrací do Norska

Premier League - Haestad se vrací do Norska

0

Líbilo se

01.04. - Ač přišel do Premier League s vizitkou jednoho ze současných nejtalentovanějších norských fotbalistů, nepobyl v Anglii ani půl sezóny. Wigan po vzájemné dohodě ukončil hostování záložníkovi Kristoferu Haestadovi.

Třiadvacetiletý norský reprezentant přišel na JJB Stadium v lednu, ale po třech měsících se vrací do svého kmenového týmu Start Kristiansand. Do hry nakoukl pouze dvakrát, nejdříve si zahrál na Stamford Bridge proti Chelsea, kde ale naservíroval míč přímo na gól Robbenovi a pak už jej Paul Jewell použil pouze v závěru zápasu s Arsenalem.

"Na Kristoferův charakter a odhodlání si nemůžu stěžovat. Myslím, že pro něj bylo docela složité se v Premier League prosadit. Všichni mu přejeme vše nejlepší do budoucna," řekl klubovým stránkám Paul Jewell.

Sám Haestad neskrýval své zklamání nad nepříliš vydařeným angažmá, ale zároveň nevyloučil, že by se v budoucnu nemohl na Britské ostrovy vrátit.

"Pracovat pod Paulem Jewellem pro mě byla obrovská zkušenost. Pokud by se naskytla další příležitost si zahrát v Anglii, neváhal bych," dodal Haestad.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články