Zpět na » Premier League » 31. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 31. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

01.04. - I Jose Mourinho přiznal po zápase ve Watfordu, že remíza by zápasu slušela více. Marku Hughes z Blackburnu je po porážce na Old Trafford již pevně přesvědčen o tom, že titul získají United. Gareth Southgate neskrýval své rozčarování nad výkonem svých svěřenců proti West Hamu...

Liverpool - Arsenal 4:1

Peter Crouch (Liverpool), autor hattricku: "Velmi nás těší, že jsme porazili soupeře světové třídy a ještě mu dali čtyři góly. Manažer nás na ně připravoval, protože proti Arsenalu se nám letos opravdu nedařilo. Hattrick je krásný, těší mě to. Byl to výjimečný moment."

Arsene Wenger (Arsenal): "Místo v první čytřce nemáme jisté, odstup dalších týmů není velký. Hráči si možná myslí, že tohle stačilo, ale není tomu tak. Musíme dávat do každého zápasu vše, vyhrávat hlavně doma a přidat i vítězství z venku. Hráči nepředvedli to, co sami očekávali.

Bolton - Sheffield U 1:0

Sam Allardyce (Bolton): "Potřebovali jsme body a toto byl jeden ze zápasů, kde šlo více o výsledek něž předvedenou hru. Nadřeli jsme se, protože nám nešlo zakončení a excelentní byl i gólman Paddy Kenny. Jen jsem se obával, aby to nebyl další ze zápasů, kde bychom byli potrestáni nějakým rychlým brejkem soupeře."

Neil Warnock (Sheffield): "V kabině žádný smutek nepanuje. Nemáme proč, byl to otevřený zápas a možná jsme měli i více šancí. Paddy nás opět podržel, ale to stejné se dá říci i o brankáři soupeře."

Charlton - Wigan 1:0

Alan Pardew (Charlton) k penaltě: "Pro rozhodčího to bylo těžké, hlavně v takovém zápase. Nehráli jsme dnes tak dobře, ale naši fanoušci nás dotlačili k vítězství. Vytvořili jsme si skvělou příležitost a máme náš osud jen ve vlastních rukách."

Paul Jewell (Wigan): "Je těžké to přijmout. Hra byla rozkouskovaná, oba týmy nervózní a bylo to o prvním gólu. Myslím, že jsme hráli lépe, hlavně v první půli. Zápas moc velkou kvalitu neměl, ale způsob naší prohry mě zklamal. Kdyby se měly takové situace pískat, bylo by v každém zápase 50 penalt."

Fulham - Portsmouth 1:1

Chris Coleman (Fulham): "Ian Pearce si ten gól zasloužil. Už jsem ho chtěl vystřídat, aby se mu nezhoršilo jeho zranění. Ale on by stejně nechtěl střídat. Nejdřív se zranil, když zastavil šanci Portsmouthu a hned potom dal vyrovnávací gól. Jeho nasazení byl fantastické, typické pro něj."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Je to promarněná příležitost. Měli jsme odjíždět se třemi body a s nadějí na šesté místo. Jsem opravdu zklamaný, dvě minuty před koncem jsme mohli rozhodnout, ale místo toho dostaneme vyrovnávací gól."

Manchester United - Blackburn 4:1

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Naše nasazení bylo fantastické, ale pomohla nám obrovská podpora diváků. Hráči o tom v kabině pořád mluvili, nemohli tomu hluku uvěřit. Ukázali jsme, že se nevzdáváme, dokážeme udržet nervy, hrát svoji hru a vytvářet si šance."

Mark Hughes (Blackburn): "United už nemohou být předstiženi, titul vyhrají v pohodě. 60 minut jsme byli ve hře, diváci se strachovali a toho jsme mohli využít. Dokázali se ale vyburcovat a ukázali, proč budou mistři. Tento rok prostě hrají nejlepší fotbal."

Newcastle - Manchester City 0:1

Glenn Roeder (Newcastle): "Chápu zklamné fanoušky - jsem na tom stejně. Lidé si neuvědomují, jak těžké je hrát proti týmu, který má tolik hráčů postavených za míčem. V takových zápasech musíte dát první gól, abyste je donutili hrát. Měli jednu šanci a tu proměnili."

Stuart Pearce (Man City): "Před pár měsící jsem říkal, že to bude na konci sezóny velmi těsné, možná až do posledního zápasu. Sestoupit podle mě může osm týmů a my mezi ně patříme. To vím už od Vánoc. Čekají nás ještě težké zápasy."

West Ham - Middlesbrough 2:0

Alan Curbishley (West Ham): "V kabině je veselo, protože stále žijeme a po dvou dobrých výsledcích nám narůstá sebevědomí. Byl to další must-win game a my jsme si zasloužili vyhrát. Stále říkám, že v tréninku jsou kluci skvělí, ale nedokážeme to prodat, teď se nám to začíná dařit. Stále bojujeme a výhra Charltonu namočila do záchranářských bojů další týmy, což je pro nás dobře."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Nebudu se za nic schovávat, náš výkon byl ubohý. Už jen za to, kdy jsme góly dostali, jsme si nic jiného nezasloužili. Nevím, jestli byli hráči unaveni z reprezentace, nic mě nenapadá. Musíme to v týdnu probrat a příští víkend očekávám zlepšení."

Watford - Chelsea 0:1

Adrian Boothroyd (Watford): "Jsem na svůj tým pyšný, ale zároveň zklamaný. Ve spoustě aspektů jsme hráli velmi dobře. Kouskováním hry jsme to chtěli soupeři ztížit. Když jsme hráli proti Chelsea minule, vypadali jsme jako malí kluci, kteří chtějí autogramy. Teď jsme se jim dokázali postavit, to mě těší."

Jose Mourinho (Chelsea): "Kdybychom se dostali nějakých osm nebo devět bodů za United, bylo by možné matematicky ještě titul získat, ale mentálně už ne. Každý zápas je klíčový, když vyhrajeme všechny zápasy, můžeme ještě být mistři. Dnes by byla remíza zřejmě spravedlivá."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články