Zpět na » Premier League » Manchester United posílá útočníka Wilsona na hostování do Brightonu

Premier League - Manchester United posílá útočníka Wilsona na hostování do Brightonu

Manchester United posílá útočníka Wilsona na hostování do Brightonu © skysports.com - James Wilson odchází na hostování

2

Líbilo se

27.11. - Měl být novou útočnou hvězdou Manchester United, jenomže jeho vývoj se poněkud zadrhl. Řeč je o Jamesi Wilsonovi, který pod Louisem van Gaalem nedostává takřka žádnou příležitost. I proto nyní odchází na hostování do konce letošní sezóny do druholigového Brightonu. Wilson se ke svým novým spoluhráčům připojil již dnes ráno.

Devatenáctiletý James Wilson v této sezóně nastoupil v Premier League jen na závěrečných 8 minut v duelu proti Arsenalu. Tři starty si připsal v FA Cupu, ve kterém se mu povedlo jednou skórovat proti Cambridgi. Jednou si zahrál v Capital One Cupu. To bylo ovšem vše. Louis van Gaal upřednostňuje na hrotu útoku mladého Francouze Anthonyho Martiala. Wilson nedostal šanci, ani když byli zranění Rooney i Martial.

Nyní tedy dostal svolení k tomu, aby odešel na hostování. V pátek ráno se hlásil na stadionu druholigového Brightonu. Premiéru v jeho dresu si může odbýt už zítra v utkání proti Birminghamu. Je jisté, že v Brightonu dostane daleko více prostoru než na Old Trafford.

„Zajímali jsme se o útočníka a James byl pro nás číslo jedna už delší dobu. Takže jsme absolutně spokojeni s tím, že jsme dospěli k dohodě.“

„James je úžasný útočník a doufáme, že tento krok se ukáže jako velmi prospěšný pro všechny zúčastněné strany.“

„Bojovali jsme o Jamese s několika dalšími kluby. Je skvělé, že přijde na hostování právě k nám,“ uvedl manažer Brightonu Chris Hughton.

Louis van Gaal si tak minimálně do ledna ponechá v týmu pouze dva typické útočníky - Martiala a Rooneyho, I když Rooney je samozřejmě zvyklý a schopný hrát i na jiných postech. V útoku mohou zaskočit, tak jako proti Watfordu, Depay či Lingard.

„Myslíme si, že pro Wilsona to je nejlepší řešení. Když ho budeme potřebovat, povoláme jej zpět,“ prohlásil nizozemský manažer Red Devils.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 27.11. Odpovědět

Třeba jim pomůže k postupu........

DeviI
Fergie - 27.11. Odpovědět

Smajlík 3

Fergie
Hellboy - 28.11. Odpovědět

Devel-Taky mě to napadlo,Brighton hraje momentálně o postup do PL a Wilson je určitě v útoku posílí!
Fergie-nechápu čemu se směješ,asi nesleduješ moc Champ-legue

Hellboy
SHARP - 28.11. Odpovědět

On se směje všemu,místní ído! Smajlík 7

SHARP
AONN - 28.11. Odpovědět

tak,tak

AONN
Nejnovější články