Zpět na » Premier League » Liverpool má stále zájem o Simaa

Premier League - Liverpool má stále zájem o Simaa

0

Líbilo se

23.04. - Výkonný ředitel Liverpoolu Rick Parry dnes potvrdil, že manažer Reds Rafael Benítez se nevzdal myšlenky přivést na Anfiled Road portugalského reprezentanta Simaa Sabrosu z Benfiky Lisabon.

Rychlý krajní hráč či útočník je předmětem zájmu Liverpoolu již delší dobu. Nejblíže k přestupu do města Beatles měl bývalý útočník Barcelony v létě 2005, kdy už úspěšně prošel zdravotní prohlídkou, ale Benfica Lisabon na poslední chvíli přestup zablokovala. A vyplatilo se jí to, protože to byl právě Simao, kdo v následujícím ročníku Ligy mistrů vyřadil obhájce trofeje, když dvěma krásnými brankami vyplenil Anfield Road. Od té doby je pod Benítezovým ostřížím zrakem a španělský manažer se jej pravděpodobně znovu pokusí přivábit na Britské ostrovy.

Simao letos znovu zažívá povedenou sezónu a Benfika je si vědoma toho, jak moc je pro klub důležitý. Proto si svého kapitána v březnu pojistila dlouhodobým kontraktem. Ten zahrnuje také výkupní klauzuli ve výši 13,5 milionu liber. Ani tato suma by však neměla Liverpool odradit od získání sedmadvacetiletého Portugalce.

"Na Simaa jsme samozřejmě nezapomněli. V létě 2005 jsme ho téměř měli, ale od té doby jsme s Benfikou nemluvili. Ještě jsme o tom konkrétně nepřemýšleli, ale nevylučujeme, že se k jeho přestupu v létě nevrátíme," řekl Parry portugalskému deníku O Jogo.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články