Zpět na » Premier League » Koupí Tottenham Jarošíka?

Premier League - Koupí Tottenham Jarošíka?

0

Líbilo se

24.04. - Český fotbalista Jiří Jarošík možná znovu zkusí štěstí v anglické Premier League. Momentálně hráč skotského Celticu Glasgow je často spojován s letním odchodem do Tottenhamu Hotspur.

Bývalý záložník pražské Sparty strávil v Premier League necelé dvě sezóny, ve kterých získal nejdříve mistrovský titul v Chelsea a poté bojoval na opačném konci tabulky, když zdatně pomáhal v boji o záchranu Birminghamu City. V létě se stěhoval ještě více na sever, do Celticu Glasgow si jej vytáhl kouč Gordon Strachan. Sezóna se však neodvíjí úplně podle představ příležitostného reprezentanta, protože do základní sestavy se mu stále nedaří proniknout. Jako střídající hráč je však využíván velmi často. Jeho situaci už začala mapovat anglická média a nejčastěji se mluví o zájmu Tottenhamu. Devětadvacetiletý Jarošík by se návratu do Premier League vůbec nebránil.

"Ano, četl jsem to v novinách. Tottenham má skvělý tým, který vždy bojuje kolem pátého místa. Stadion je vždy vyprodaný, často se hrají londýnská derby. Vidím tam jen samá pozitiva. Nechci o tom ale teď spekulovat, počkáme na konec sezóny," říká Jarošík.

"Skotská liga není špatná, na Celtic Park chodí pravidelně 60 000 lidí, ale Premier League je něco úplně jiného. Hrajete na vyprodaných stadionech s kvalitními týmy. Uvidíme na konci sezóny. Minulý měsíc jsem něco slyšel o zájmu Manchesteru City. Je příjemné vědět, že na mě v Anglii nezapomněli. Myslím, že mám dost zkušeností a vím, jak chutná anglický fotbal. Navíc asi nebudu moc drahý. Mohlo by to vyjít," dodává vytáhlý záložník.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články