Zpět na » Premier League » Samaras chce přestoupit do Lazia Řím

Samaras chce přestoupit do Lazia Řím

Samaras chce přestoupit do Lazia Řím © -

0

Líbilo se

17.11. - Řecký útočník Georgios Samaras se médiím přiznal, že by se vůbec nebránil lednovému odchodu do Lazia Řím. Přestupu je nakloněn také hráčův zaměstanavatel Manchester City.

Samaras přišel na City of Manchester Stadium ještě v době, kdy tým vedl Stuart Pearce za šest milionů liber z holandského Heerenveenu. Po příchodu manažera Svena Görana Erikssona a několika posil do útoku se však na hřiště příliš nedostává. Proto je připraven Anglii opustit, pokud se ovšem Citizens s Laziem dohodnou.

"Já nevím, jestli Lazio jedná s Manchesterem City. V Anglii se cítím dobře, ale abych řekl pravdu, tak bych do Lazia rád přestoupil. Je to dobrý tým, má velké jméno. Vím, že hrají Ligu mistrů a pokud porazí Olympiakos, postoupí mezi nejlepších šestnáct. Byl bych rád, kdybych si mohl zahrát za jeden z nejlepších klubů v Evropě. Vždycky jsem chtěl hrát za Manchester City, ale kouč mi řekl, že si musím na šanci počkat. A také mi řekl, že pokud chci odejít, nebude mi bránit," potvrzuje Samaras, že od klubu má k přestupu zelenou.

Dvaadvacetiletý útočník odehrál za Citizens 58 utkání, ve kterých vstřelil 11 branek. Dvanáctkrát oblékl také dres řecké reprezentace, za kterou si připsal tři přesné trefy.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Nejnovější články