Zpět na » Premier League » Poslední sezóna pro Oleho

Premier League - Poslední sezóna pro Oleho

0

Líbilo se

19.04. - Příští ročník bude zřejmě tím posledním v bohaté kariéře Oleho Gunnara Solskjaera. Dlouholetý útočník Manchesteru United oznámil, že hodlá dodržet svůj stávající kontrakt s Red Devils a poté pravděpodobně pověsí kopačky na hřebík.

Norskému šutérovi s pověstí nejlepšího náhradníka na světě zbývá právě jeden rok do vypršení smlouvy s United. Čtyřiatřicetiletý forvard v několika posledních sezónách bojoval spíše se zraněními než s obranami soupeřů, přesto však zůstal hoden své pověsti a když se dostal na hřiště, soupeři se museli mít na pozoru. Když se Solskjaera zeptal norský deník VG, jestli hodlá pokračovat i po skončení příští sezóny, odpověděl jednoznačně: "Ne."

"Chtěl bych zůstat u United. Zbývá mi ještě jeden rok smlouvy a chci ji dodržet. Uvidím, jak se budu cítit. V každém případě tu chci zůstat," vysvětlil Solskjaer.

Ač se to nezdá, norský reprezentant kroutí na Old Trafford už jedenáctou sezónu. V myslích fanoušků zůstane navždy především kvůli husarskému kousku, který předvedl v památném finále Ligy mistrů v roce 1999, kde v nastaveném čase rozhodl o triumfu United nad Bayernem Mnichov. Velkou smůlou pro něj bylo, že jej často limitovala různá zranění, v posledních třech sezónách si užil své při problémech s kolenem. V jednu chvíli se už zdálo, že bude muset s fotbalem nadobro skončit, ale přesto se dokázal na letošní sezónu vrátit a odehrál v červeném dresu 27 zápasů.

"Jsem si jistý, že příští sezónu budu lepší. Dva nebo tři roky jsem byl mimo, snad je to za mnou. Budu schopný hrát na dobré úrovni," dodal sympatický Nor.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články