Zpět na » Premier League » Coleman poprvé promluvil

Premier League - Coleman poprvé promluvil

0

Líbilo se

18.04. - Nedávno propuštěný trenér Fulhamu Chris Coleman poprvé promluvil ohledně svého vyhazovu z londýnského klubu. Jak sám připustil celá záležitost ho srazila do kolen, ale nyní se z toho podle vlastních slov dostal a pokusí se pokračovat ve své trenérské kariéře.

Bývalý velšský reprezentant působil v západolondýnském mužstvu jako hráč i trenér. Svou manažerskou práci na hlavním postu započal v roce 2003, ovšem letos na počátku dubna se Cottagers překvapivě zřekli jeho služeb po sérii neuspokojivých výsledků a Coleman dostal, jak se ve slangové hantýrce říká, padáka.

Chris Coleman poznamenal, že vyhazov přišel jako blesk z čistého nebe, i přesto však necítí žádnou zášť vůči svému dřívějšímu zaměstnavateli a nové místo si bude shánět někde jinde.

„Cítím se být zničený, protože v klubu jsem působil 10 let a nikdy mě nenapadlo, že by mohla nastat podobná situace. Jenže je to jejich rozhodnutí. Měli k tomu své důvody. Být někde po celou jednu dekádu, znát mnoho lidí z Fulhamu a pak najednou odchod, tak to by byl tvrdý oříšek asi pro každého. Nechci opouštět ligu. Mám dobré vztahy s hráči, jsou to silní chlapci, kteří se určitě vyrovnají i s mým propuštěním,“ uvedl Coleman pro Sky Sports.

I tak si chce Coleman dát nějaký čas na odpočinek než se vrátí zpět na trenérskou dráhu.

„Čas, který jsem získal využiji k tomu, abych se mohl více věnovat svým čtyřem dětem a také k regeneraci. Malá přestávka dobře poslouží k doplnění energie. Pak se rozhodnu, co bude dál,“ dodal velšský kouč.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články