Zpět na » Premier League » Fulham připravuje příchod Korejce Leea

Premier League - Fulham připravuje příchod Korejce Leea

0

Líbilo se

17.04. - Londýnský Fulham se intenzivně zajímá o korejského reprezentačního útočníka Lee Chun-Soa a chce jej získat na jednoroční hostování s platností od 1. července. I sám Lee by rád v Anglii zkusil štěstí. Vše záleží na rozhodnutí Ulsan Tigers, kde momentálně Lee působí.

Pětadvactiletý Lee nastupuje v současnosti za korejský Ulsan Tigers. Podle zpráv z Dálného východu klub obdržel od Fulhamu fax s nabídkou na jednoroční hostování. Korejskému listu The Korea Times to potvrdil viceprezident Kim Hyung-Yong a zároveň dodal, že klub nabídku zváží, ale nechce dělat ukvapené rozhodnutí. Fulham údajně nabízí za jednoroční hostování sumu 100 000 liber, následný přestup v létě 2008 by se mohl pohybovat okolo dvou milionů liber.

Lee už to v Evropě jednou neúspěšně zkoušel. Po fantastickém úspěchu v podobě čtvrtého místa na domácím světovém šampionátu v roce 2002 zamířil do španělského Realu Sociedad. V San Sebastiánu však nepochodil a byl odeslán na hostování do Numancie. V roce 2005 se vrátil do Ulsanu, kterému pomohl vyhrát domácí ligu. Za korejský národní tým nastoupil Lee v 70 zápasech a byl součástí výběrů na obou posledních Mistrovstvích světa. Z anglických klubů se o jeho služby již dříve zajímaly Wigan a Portsmouth.

"Toto je moje poslední možnost, jak si napravit reputaci. Bylo by dobré, kdyby Ulsan nabídku přijal. Kdyby se mi na tom hostování dařilo, očekávám, že se kluby dohodnou na přestupu. Když jsem šel do Ĺ panělska, neměl jsem žádný čas na přípravu. Ve Fulhamu bych měl plné tři měsíce," říká Lee.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články