Zpět na » Premier League » Škrtel odmítl nabídku z Interu Milán

Premier League - Škrtel odmítl nabídku z Interu Milán

Škrtel odmítl nabídku z Interu Milán © skysports.com - Martin Škrtel

0

Líbilo se

18.06. - Slovenský stoper Martin Škrtel nedávno obdržel nabídku na přestup od italského Interu Milán, ale rozhodl se pro setrvání v Liverpoolu. O stopera Reds se zajímají i další kluby, ale podle slov jeho agenta je nyní pravděpodobné prodloužení smlouvy na Anfield Road.

O Martina Škrtela se zajímá několik klubů. Potvrdil to hráčův agent s tím, že obráncovou prioritou je setrvání v Premier League.

Dlouho se spekulovalo o zájmu Neapole, kterou ještě nedávno řídil španělský stratég Rafael Benítez, který si slovenského obránce osobně vybral jako možnou posilu pro nadcházející sezonu. Někdejší trenér Liverpoolu už ale na jeho lavičce nesedí, takže zájem Neapole ochladl. Ne tak zájem Interu Milán, který vyjádřil touhu získat zkušeného obránce.

Na San Siro totiž přišel zkušený trenér Roberto Mancini, který zná Martina Škrtela z doby, kdy sám vedl Manchester City a několik se s Liverpoolem utkal. Informace o tom, že se Inter pokusil získat slovensklého reprezentanta, potvrdil i hráčův agent. Zároveň ale dodal, že sám hráč se po delším rozhodování nechtěl rozloučit s Liverpoolem a nabídku na přestup do Milána odmítl.

Agent Karol Csontó v rozhovoru pro fcinternews zmínil: "Musím přiznat, že Inter Milán projevil o hráče velký zájem. Zvěsti o tom, že mezi hráčem a Interem došlo ke kontaktu, nejsou jen bulvární výmysly. Inter měl velký zájem a chtěl koupit Martina, ale nakonec z toho sešlo. Martin tuto lukrativní nabídku dlouho zvažoval, ale nakonec se rozhodl odmítnout. Teď můžu říct, že jeho setrvání na Anfield Road a prodloužení kontraktu je velmi pravděpodobné," dodal Csontó.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články