Zpět na » Premier League » 34. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 34. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

15.04. - I přes prohru s Readingem byl nový manažer Fulhamu Lawrie Sanchez velmi spokojen s výkonem svých svěřenců, což se nedá říci o Garethu Southgatovi z Boro. Arsene Wenger si pochvaluje týmový duch Arsenalu, na výkon Sheffieldu je právem hrdý i Neil Warnock.

Reading - Fulham 1:0

Steve Coppell (Reading): "Abych byl upřímný, tak si myslím, že jsme hráli jen do té doby, než jsme vstřelili branku. Pak to byla z naší strany jen relaxace. Naše poslední výsledky v nás zanechaly strach o vítězství. Byli jsme si vědomi toho, že můžeme získat tři body proti týmu, který není v zoufalé situaci, ale zoufale chce vyhrát."

Lawrie Sanchez (Fulham): "Myslím, že všichni na stadionu uznají, že jsme si minimálně bod zasloužili. Dostali jsme hloupý gól a to už se nám příště nesmí stát. Dali jsme perfektní gól, ale pro ofsajd nebyl uznán. V poslední minutě jsme trefili tyč. Hráči dali do zápasu úplně všechno, nemůžu po nich chtít víc."

Portsmouth - Newcastle 2:1

Harry Redknapp (Portsmouth): "Na domácím hřišti máme v poslední době skvělou formu a každý zápas před našimi fanoušky si užíváme. Na Fratton Parku jsme vyhráli už deset zápasů, hrajeme hezký fotbal a i fanoušci si to užívají. Klub jde správným směrem - jde nahoru."

Glenn Roeder (Newcastle): "Oba Martins měl několik šancí a je škoada, že neproměnil alespoň tu poslední, která by znamenala bod. O poločase jsme si řekli pár věcí a v druhé půli to bylo o něčem jiném. První poločas byl ubohý. Museli jsme udělat nějaké změny, protože někteří hráči to nezvládli. Po 30 minutách jsme stáhli Craiga Moora, kterému se nedařilo a myslím, že to bylo správné rozhodnutí."

Middlesbrough - Aston Villa 1:3

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Výsledek je pro mě zklamáním, ale máme to, co jsme si zasloužili. Pokud zvolíme takový přístup, že nám prostě záchrana stačí, tak je to pro mě nepřijatelné. Hráči jsou zklamaní, ale mohou si za to sami. Na zápase nenacházím žádná pozitiva."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Začali jsme dobře, ale zahodili jsme pár šancí a Middlesbrough se dostalo do vedení. Před půlí se nám však vydařil protiútok a druhý poločas už byl náš. Na konci jsme hráli sebevědomě a to mě těší. Máme 42 bodů, do konce jsou čytři zápasy a abych řekl pravdu, můžeme je všechny vyhrát, stejně tak jako všechny prohrát. Ale jsme v první desítce a to je dobré."

Manchester City - Liverpool 0:0

Steve Wigley (asistent Man City): "Věděli jsme, že to bude složitý zápas, ale jsme rádi. Pět zápasů zpátky jsme byli na odstřel. Teď jsme pět zápasů neporaženi a inkasovali jsme v nich jen jeden gól. Tímhle pokrokem jsm eopravdu nadšeni. Propracovali jsme se na jedenáctou pozici a potřebujeme se na ní udržet."

Rafael Benítez (Liverpool): "Ve fotbale potřebujete proměňovat šance a my jsme měli v první půli tři nebo čytři. Potřebovali jsme dát gól, ve druhé půli už jsme byli pod lehčím tlakem. Věděli jsme, že po postupu do semifinále Ligy mistrů to bude těžký zápas a nejtěžší bylo hráče udržet soustředěné na zápas."

Arsenal - Bolton 2:1

Arsene Wenger (Arsenal): "Nemyslím si, že bychom už měli čtvrté místo v kapse, toto byl jen další krok po velmi dobrém výkonu. Znovu jsme prohrávali, ale hráli jsme velmi dobře, vytvářeli si šance a mrzí mě jen to, že jsme soupeře nedorazili dříve. Umístění v první čtyřce je opravdu minimum, ale náš tým je mladý a potřebuje si projít i složitějším obdobím, aby mohl být ještě silnější. S naší mentalitou jsem nesmírně spokojen."

Sam Allardyce (Bolton): "Je to pro nás velké zklamání, protože jsme začali dobře. Je to poprvé v této sezóně, kdy jsme vedli, ale nakonec jsme prohráli. Ale myslím, že nám uškodily dvě rozhodnutí. První žlutá karta pro Ivana Campa byla neopodstatněná, i když druhá byla na místě. A Eboueho ruka ke konci zápasu byla jasná. Z našeho pohledu jsme dostali dva hloupé góly, takže prostě nemůžeme být spokojeni. Ale když skončíme pátí, budu to považovat za fantastický úspěch."

Sheffield - West Ham 3:0

Neil Warnock (Sheffield): "Věděli jsme, že to bude důležitý zápas. Po minulých výsledcích nás už lidé odepisovali, ale my jsme se dokázali vrátit. Média se domnívala, že před námi skončí West Ham i Charlton, ale namočili jsme do záchrany i další týmy a teď nikdo nemůže říct, kdo je zachráněn a kdo ne. Obnovili jsme naši naději, vyhráli jsme jako tým. Zasloužili jsme si to, dnes jsme vypadali jako opravdový tým z Premier League."

Alan Curbishley (WHU): "Od té doby, co jsem přišel, jsme prohráli všechny důležité zápasy proti Charltonu, Watfordu, tady, body jsme nechali i na Fulhamu. Toto byly pro nás velké zápasy a my jsme pro zisk bodů asi neudělali dost. To je náš velký problém. Sheffiled nám dnes utekl, ale nemyslím si, že by mohli s klidem říct, že jsou zachráněni. Ještě je dost času."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články