Zpět na » Premier League » Walcott by měl ve finále FA Cupu dostat šanci, radí Wengerovi bývalý hráč Gunners Charlie Nicholas

Walcott by měl ve finále FA Cupu dostat šanci, radí Wengerovi bývalý hráč Gunners Charlie Nicholas

Walcott by měl ve finále FA Cupu dostat šanci, radí Wengerovi bývalý hráč Gunners Charlie Nicholas © skysports.com - Charlie Nicholas má jasno. Walcott by měl ve finále FA cupu dostat šanci

0

Líbilo se

29.05. - Podle bývalého skotského fotbalisty Charlieho Nicholase, který v Arsenalu působil v letech 1983 - 1987, by měl Arsené Wenger dát šanci útočníkovi Theo Walcottovi. V opačném případě by totiž mohl přijít jak o pohár, tak i o tohoto fotbalistu.

Walcottovi se velice vydařilo poslední kolo Premier League, ve kterém se Arsenal utkal s West Bromwichem, který nakonec porazil jednoznačně 4:1. A na tomto vítězství se nejvíce podílel právě Walcott, jenž vstřelil hattrick.

Charlie Nicholas proto věří, že si Walcott tímto výkonem řekl o místo v základní sestavě ve finále FA Cupu proti Aston Ville, ve které by měl nahradit útočníka Olivera Girouda. Ten totiž nedokázal skórovat ani v jednom z posledních osmi zápasů, ve kterých nastoupil a jeho výkony nejsou zrovna na té nejlepší úrovni.

„Pokud dá Wenger Walcottovi šanci, tak Arsenal bude mít velké šance na zisk trofeje a také na to, že Theo v klubu zůstane. Je to jednoduché,“ řekl Nicholas.

„Giroud toho příliš nepředvedl a Wenger dává hráčům příležitosti právě v FA Cupu. A nyní je Theova šance. Navíc je hladový a dravý po úspěchu, když mu Wenger dlouho nedával patřičnou příležitost a ukázat jeho schopnosti jej nechal až v duelu s West Bromwich. Nyní je Theovi 26 let, je připraven zařadit se mezi špičkové hráče a v sobotním finále by měl začínat."

„Giroud je totiž příliš statický a obránci Aston Villy budou chtít hrát právě proti němu, neboť se jim bude lépe než Walcott. Hra Arsenalu v útočné fázi nemá v poslední době téměř žádný náboj, ale pokud nastoupí Walcott, tak jeho styl hry donutí obranu soupeře stáhnout se o 15 metrů hlouběji. A to kreativnímu útočníkovi poskytne větší prostor pro práci a způsobení problémů soupeřově obraně."

Kam dál?

Josef Hladík / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články