Zpět na » Premier League » Preview nedělních zápasů 34. kola

Premier League - Preview nedělních zápasů 34. kola

0

Líbilo se

14.04. - Jelikož o tomto víkendu je na programu semifinále FA Cupu, Premier League nabídne pouze 8 zápasů, z toho Wigan – Tottenham a Everton – Charlton se hrají v neděli. Představme si je nyní.

Wigan Athletic Wigan Athletic – Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Souboj týmů se zcela odlišnými cíly a starostmi bude v neděli odpoledne k vidění na JJB Stadium. Latics se momentálně nacházejí na 16. pozici jen 3 body od sestupového pásma. Trenéra Paula Jewella navíc v tomto zápase bude trápit velká marodka v obranných řadách. Mimo hru jsou David Unsworth (třísla), Fitz Hall (koleno) a Emmerson Boyce (žebro). K absentérům se přidává i Antonio Valencia, který si odpykává třízápasový trest. Nad konečnou podobou sestavy Spurs také visí otazník, protože utkání s Wiganem pro ně znamená již čtvrtý duel ve dvou týdnech a některé z hráčů může trápit únava. Tottenham se od pohárového zápasu se Sevillou může spolehnout na jednu z největších opor defenzívy Ledleyho Kinga, jenž se vrátil po zranění. Start Stalteriho a Huddlestonea je nepravděpodobný, neboť oba se v poslední době potýkali se zdravotními potížemi. V tomto střetnutí mají domácí co napravovat, protože listopadové utkání skončilo 3:1 ve prospěch Kohoutů. I přes početná zranění v obraně však Wigan má velkou šanci na úspěch. Tottenham ve čtvrtek na White Hart Lane jen remizoval se španělskou Sevillou 2:2 a rozloučil se s Pohárem UEFA, takže psychika hráčů Hotspur nemusí být v optimální pohodě.


Everton FC Everton FC – Charlton Athletic Charlton Athletic
Everton neprohrál už 6 zápasů v řadě a momentálně vytvořil relativně dobrou bodovou šňůru, která mu vynesla 6. příčku výsledkové listiny. David Moyes v utkání s Boltonem ztratil na kratší dobu velký talent v podobě Jamese Vaughana, který si natrhl tepnu po hrůzostrašném střetu s jedním z boltonských fotbalistů při pondělním utkání. Následná vyšetření naštěstí prokázala, že nejde o nic vážného, ale i přesto do souboje s Addicks nezasáhne. V neschopnosti jsou i Anichebe a nejisté je nasazení Fernandese. Charlton má trochu jiné problémy. V současnosti balancuje s bodem náskoku nad sestupovou propastí a při jakémkoliv zaváhání se může okamžitě zřítit zpět. Už nyní je jasné, že k zápasů nenastoupí Hermann Hreidarsson a Marcus Bent, oba kvůli zranění. Menší pochyby se vznášejí nad startem Thomase. Naopak připraveni již budou Boughera a Hasselbaink.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články