Zpět na » Premier League » Dá Lehmann Arsenalu sbohem?

Premier League - Dá Lehmann Arsenalu sbohem?

0

Líbilo se

13.04. - Jeden z dnů v příštím týdnu si zvolil jako termín svého rozhodnutí německý gólman ve službách Kanonýrů Jens Lehmann. Bývalý brankář Dortmundu uvažuje nad ukončením angažmá v londýnském klubu a definitivní verdikt padne v následujícím týdnu.

Lehmannovi na konci této sezóny vyprší smlouva a klub mu nabízí roční prodloužení. 37letý veterán si však představoval dvouletý kontrakt, nicméně tvrdí, že je nedaleko svého konečného rozhodnutí.

„Uvidíme. Definitivní ortel vyřknu někdy v příštích několika dnech nebo v následujícím týdnu. Rád bych hrál zde. Vždy jsem tvrdil, že bych tady zůstal, ale situace se vyvrbila trochu jinak a nemohu se unáhleně rozhodnout. Nyní je o tom těžké hovořit,“ uvedla německá reprezentační jednička pro Arsenal TV Online.

Gunners jsou momentálně čtvrtí s dvoubodovým náskokem před pátým Boltonem. A právě s Wanderers je v sobotu čeká veledůležitá bitva o poslední volné místo zaručující předkolo Champions League. Severní Londýňané vytěžili z uplynulých 4 utkání jediný bod a jejich gólman doufá, že se týmu podaří tuto nepříznivou bilanci překonat.

„Je to jedno z nejdůležitějších střetnutí. Věříme, že budeme mít více štěstí než v poslední době, dáme góly, žádné neobdržíme a nasměrujeme se zpět na cestu dobrých výsledků,“ dodal Lehmann.

/ itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články