Zpět na » Premier League » Henderson podepíše s Reds nový pětiletý kontrakt. Vynese mu 100 000 liber týdně

Premier League - Henderson podepíše s Reds nový pětiletý kontrakt. Vynese mu 100 000 liber týdně

Henderson podepíše s Reds nový pětiletý kontrakt. Vynese mu 100 000 liber týdně © skysports.com - Jordan Henderson podepíše novou smlouvu

2

Líbilo se

21.04. - Liverpoolský záložník Jordan Henderson už je jen krůček od podpisu nové lukrativní smlouvy. Na Anfield Road si jej cení a hodlají z něj udělat nástupce Stevena Gerrarda. Anglický reprezentant má podepsat kontrakt na příštích pět let, díky čemuž si přijde údajně na 100 000 liber týdně.

Jordan Henderson přišel do Liverpoolu v roce 2011 ze Sunderlandu. Stál tehdy 20 miliónů liber. K Reds přišel s jasným cílem, měl se stát nástupcem Stevena Gerrarda. Postupem času si skutečně vydobyl neochvějné postavení ve středu pole.

V létě byl jmenován zástupcem kapitána. Jelikož toho však Steven Gerrard letos příliš neodehrál, s kapitánskou páskou nejčastěji nastupoval právě Henderson. Už během zimy Steven Gerrard oznámil, že po sezóně Liverpoolu zamává a zamíří do zámořské MLS. To znamená definitivní střídání rolí. Novým vůdcem má být Jordan Henderson. V této sezóně nastoupil do 31 ligových utkání. Vstřelil 6 gólů a na dalších 8 přihrál.

Nyní mu je nabídnuta nová smlouva, kterou by měl v nejbližších dnech podepsat. Kontakt mu tak vyprší až v roce 2020. Díky podpisu si vydělá 100 000 liber týdně.

Liverpool se snaží udržet své největší hvězdy. S Philippem Coutinhem prodloužili v únoru taktéž smlouvu až do roku 2020, Daniel Sturridge už v říjnu podepsal kontrakt do roku 2019. Jediný, kdo se zatím zdráhá, je Raheem Sterling...

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

V PL jsou i spatni hraci placeni dobre... Mozna z duvodu toho, ze tam dobri hraci nejsou Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

vladcevesmiru1

Nie sú dobrí hráči ? Hazard, Sánchez, Di Mária, Rooney, Mata, Aguero, Fábregas, Costa, Eriksen a takto by som mohol pokračovať ďalej. Zaslepeného chuja čo má nadváhu, futbal hrať nevie a len si ho vybral ako činnosť ku komentovaniu, to sa ale hneď pozná, že ty nemáš páru o čo sa jedná vo svetom futbale ;)

RocknRolla
spirki - 21.04. Odpovědět

Jsem si jist, že v PL je daleko více lepších hráčů než v PD ;) takže se asi radši hod do klidu

spirki
Filceek - 22.04. Odpovědět

Že vás to baví, na něj reagovat. Nad tímto už jen mávnout rukou. Smajlík 19

Filceek

daľší predcenený anglán nič viac, hráčov jeho kvalít je na svete dosť, a neberú ani spolky toľko čo on. Smajlík 7

tomibon26

Dobrý tah ,Henderson je pro Live klíčový Smajlík 1

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články