Zpět na » Premier League » Middlesbrough stáhlo z hostování Johnsona

Premier League - Middlesbrough stáhlo z hostování Johnsona

Middlesbrough stáhlo z hostování Johnsona © -

0

Líbilo se

16.11. - Skvělá forma záložníka Adama Johnsona a nepřesvědčivé výsledky Middlesbrough přiměly manažera Garetha Southgatea, aby si dvacetiletého mladíka stáhl zpět z hostování v druholigovém Watfordu.

Adam Johnson byl do Watfordu odeslán v září a jeho hostování na Vicarage Road mělo původně trvat až do konce roku. Forma mladého záložníka se však nedala přehlédnout, vždyť v jedenácti zápasech dokázal nastřílet pět branek a má velký podíl na tom, že Hornets směřují za postupem zpět do Premier League. Neminula jej ani pozvánka od Stuarta Pearce do reprezentační jedenadvacítky. Boro jej dnes stáhlo zpět, proto se musel narychlo rozloučit se spoluhráči i fanoušky:

"Fanoušci byli excelentní. Ocenili moji práci a já oceňuji je. Udělalo na mě velký dojem, jakým způsobem klub funguje. Každý ví, jaký je cíl a manažer Aidy Boothroyd dělá vše proto, aby se ho podařilo splnit. Odehrál jsem 11 zápasů v řadě, to se mi mezi dospělými ještě nepodařilo. V Middlesbrough jsem hrál jen ve dvou zápasech po sobě. Jsem Watfordu vděčný, že mi dal šanci."

Johnson si může obnovenou premiéru v dresu Middlesbrough odbýt příští víkend, kdy svěřence Garetha Southgatea čeká duel s Aston Villou.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jsem na Adama hodně zvědav, spíš jsem zvědav kam ho Southgate dá, nalevo hraje Downing, v obraně nalevo Andy Taylor, takže se nechám překvapit....

C. Fabregas
Nejnovější články