Zpět na » Premier League » Manuel Pellegrini by Neapol zvážil, říká agent

Premier League - Manuel Pellegrini by Neapol zvážil, říká agent

Manuel Pellegrini by Neapol zvážil, říká agent © ibtimes.co.uk - Manuel Pellegrini by byl zklamán celkovým vítězstvím Chelsea

0

Líbilo se

12.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manuel Pellegrini by se mohl stěhovat za prací do Itálie. O jeho služby má totiž zájem Neapol. Tu aktuálně trénuje španělský stratég Rafael Benítez, ale ten ještě neprodloužil končící smlouvu. Jeho místo by mohl zaujmout současný manažer Manchesteru City, který se v případě neúspěchu v Lize mistrů možná také s klubem rozloučí.

O trenéra Rafaela Beníteze je velký zájem. Vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem totiž na Stadio San Paolo stále ještě neprodloužil nabízenou smlouvu, která mu zatím končí v létě. Důvod je prý jediný - španělský trenér by se rád vrátil do Liverpoolu. Navíc má v Anglii rodinu. Jisté je, že pokud neprodlouží, bude muset vedení Partenopei hledat náhradu.

Pomocnou ruku mu nyní podal agent Jesus Martinez, který zastupuje jednoho z kandidátů. Martinez je agentem chilského manažera Manuela Pellegriniho, který je jedním z přání prezidenta a majitele Neapole Aurelia De Laurentiise. V rozhovoru pro Radio CRC totiž Martinez nastínil: "Manuel má ve smlouvě ještě jeden rok a rád by jej dodržel. Ale samozřejmě nevíme, co plánuje vedení klubu."

"Jisté je, že Itálii by Pellegrini zvážil, protože má italské předky a tuto zemi má moc rád. A speciální vztah má k Neapoli, protože tam tráví velmi často dovolenou. Miluje tamní zvyklosti, kulturu a jazyk. Celkově mu ten styl života sedí. V Neapoli má nějaké známé, takže to pro něj není cizí prostředí. Ve fotbale zkrátka nikdy nevíte, co vám přinese další den."

"Manuel ale nechce, abych mluvil o konkrétních klubech nebo možnostech. Považuje to za nefér jednání s ohledem na klub, který jej akutálně zaměstnává. Nejprve uvidíme, jaké je stanovisko vedení Manchesteru City. A potom se rozhodneme, co uděláme dál. Když pak zavolá Aurelio De Laurentiis, můžeme si o tom popovídat, ale teď se sezona blíží ke konci, talkže se nechceme soustředit na nic jiného," dodal Martinez.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články