Zpět na » Premier League » Eriksson: Elano je můj Ronaldinho

Premier League - Eriksson: Elano je můj Ronaldinho

Eriksson: Elano je můj Ronaldinho © -

0

Líbilo se

16.11. - Manchester City na cestě letošním ročníkem Premier League táhne letní brazilská posila Elano, který si v lecčem nezadá i s krajanem Ronaldinhem a proto není divu, že jeho trenér Sven Göran Eriksson se pokusil tyto dva velikány srovnat.

Elano přestoupil na City of Manchester Stadium letos během prázdnin ze Šachťaru Doněck. Osm miliónů liber, které za něj majitel Šinavatra vysázel, má už dnes navráceny nejméně dvakrát i s úroky. Šestadvacetiletý „kanárek“ svými kousky udivuje diváky a svým příspěvkem vnesl do hry Manchesteru myšlenku, jenž v minulé sezóně, tolik chyběla. I díky jeho čtyřem ligovým brankám a pěti gólových asistencím se City momentálně ocitají na třetí pozici tabulky. Eriksson cítí, že sortiment Elanových schopností obsahuje něco zvláštního. Přesně to, kvůli čemu fandové chodí na fotbal.

„Ať už jste fotbalista nebo fanoušek, na fotbal chodíte, abyste viděli hráče, jakým je on. Nemusíte být nutně příznivec Ronaldinha z Barcelony. Chcete se obohatit o něco specifického a přesně tohle Elano nabízí. Kupovali jsme ho jako špílmachra. Není to útočník ani záložník. Jeho nejlepší post se nachází hned za forvardy.“

„Je skvělý v hledání správného prostoru, umí obejít protihráče a umí rovněž i výborně vystřelit. Dokáže věci vyhodnotit velmi rychle. Někdy mě to až zaráží. Zajímalo by mě, jestli nemá oči i na zádech. Někteří fotbalisté byli zkrátka obdařeni talentem od pána Boha a jiní ne,“ prohlásil s velkou radostí bývalý lodivod anglické reprezentace.

Citizens v současnosti ztrácí na čelo tabulky pouhé čtyři body a nasnadě je tak otázka, zda přece jenom Sven Göran Eriksson nesní o úspěchu nejvyšším – titulu pro vítěze Premiership. „Tito hráči již potvrdili, že jsou opravdu dobrý tým. Jak jsme si ale všichni vědomi, v anglické lize se láme chleba o Vánocích. Skutečně si teď netroufám odhadnout, jestli se naše momentální pozice oproti té, na níž se ocitneme v květnu, změní. Prostě nevím. Každopádně doufám, že budeme mít v držení podobné příčky jako nyní,“ zakončil Eriksson.

Petr Dušek / fotbalportal.cz / premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
klucina - 18.11. Odpovědět

http://www.bebo.com/PhotoAlbumBig.j sp?MemberId=1943955703&PhotoId=6059 204620&PhotoAlbumId=6059129750

klucina
mixtape - 18.11. Odpovědět

deletecitizens.org

klucina - 17.11. Odpovědět

ihateronaldo.com

klucina
Denny - 17.11. Odpovědět

Smajlík 1

CR - 17.11. Odpovědět

ronaldo je borec ty kryple

nazty - 17.11. Odpovědět

ked sa povie manchester kazdeho napadne UNITED nie tie hovna citizens... ten klub by mali zrusit

nazty
Magpie - 17.11. Odpovědět

Hm, hraje dobře, ale ať de hrát jinám. Tohle se mi nelíbí zvlášť když si vzpomenu jak Eriksson prohlásil, že přivede Angličany Smajlík 2

Magpie
kaša - 17.11. Odpovědět

at žije united

kaša - 17.11. Odpovědět

at žije united

klucina - 17.11. Odpovědět

To kaša:at chcipne united a hlavne ronaldo

klucina
kaša - 17.11. Odpovědět

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj citiziens Smajlík 15

Reklama
Reklama
Nejnovější články